Mecz Chrobry Głogów - Odra Opole ONLINE. Grają najsłabsi z...

Mecz Chrobry Głogów - Odra Opole ONLINE. Grają najsłabsi z najsłabszych

Odra Opole

2

0 1 połowa

• Koniec meczu! Chrobry w dramatycznych okolicznościach pokonał Odrę Opole 4:2!

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego wbiegł na bliższy słupek Michał Ilków-Gołąb i strącił piłkę do bramki! Kacper Rosa zaskoczony po raz trzeci!

• GOOOOOOOOOOL! MICHAŁ ILKÓW-GOŁĄB!

• Kapitalnie uderzył Mateusz Czyżycki z około 20 metrów! Pofrunął do piłki Michał Szromnik, ale ta trafiła w samo okienko bramki!

• GOOOOOOOOL! MATEUSZ CZYŻYCKI! 2:2!

• Żółtą kartką ukarany został Michał Ilków-Gołąb.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego i Mateusz Kamiński pakuje futbolówkę do bramki Michała Szromnika!

• GOOOOOOOOL! MATEUSZ KAMIŃSKI! 1:2!

• Damian Kowalczyk zastąpił Roberta Mandrysza.

• Maciej Diduszko zastąpił Adriana Bendyczaka.

• Michał Pawlik wszedł w miejsce Marcela Ziemanna.

• Dawid Błanik zastąpił Thijsa Timmermansa.

• Franciszek Wróblewski pojawił się na boisku w miejsce Barłomieja Wdowika.

• Mateusz Czyżycki wszedł na boisko w miejsce Martina Adamca.

• Łukasz Winiarczyk ukarany przez arbitra żółtą kartką.

• Druga część spotkania w Głogowie już się zaczęła!

• Koniec pierwszej połowy. Chrobry prowadzi z Odrą Opole 2:0!

• Adrian Benedyczak uderzył z ostrego kąta i pokonał źle ustawionego Kacpra Rosę. Gospodarze prowadzą już 2:0!

• GOOOOOOOOOOL! 2:0 DLA CHROBREGO! ADRIAN BENEDYCZAK!

• Okazja Chrobrego! Głową uderzył Mikołaj Lebedyński. Kacper Rosa zdołał odbić piłkę.

• Krzysztof Janus w pełnym biegu uderzył z prawego skrzydła po dalszym rogu. Strzał niecelny.

• Mikołaj Lebedyński otrzymał podanie od Miłosza Kozaka i pokonał wychodzącego z bramki Kacpra Rosę.

• GOOOOOOOOOL! LEBEDYŃSKI! 1:0 DLA CHROBREGO!

• Artur Aluszyk rozpoczął mecz w Głogowie. Gramy!

• Odra jest świeżo po wyjazdowym 0:3 z Wartą Poznań. Zamyka tabelę. Do bezpiecznego miejsca traci osiem punktów. Do Chrobrego - oczko. Czy dzisiaj nastąpi oczekiwane przełamanie? Kibice mają uzasadnione wątpliwości.

• Mimo kiepskich wyników Ivan Djurdjević cieszy się zaufaniem zarządu. Dyrektor sportowy Zbigniew Prejs niezmiennie wierzy, że Serb wyciągnie zespół z dołka. Po przełamaniu z GKS Bełchatów (1:2) nastąpiły jednak kolejne porażki: z Radomiakiem Radom (0:2) oraz GKS Jastrzębie (0:1).

• Chrobry Głogów i Odra Opole to dwie murowane drużyny do spadku. Sezon jednak długi i jeszcze wszystko można odrobić. Początek spotkania w Głogowie o godzinie 18. Witamy w relacji LIVE!

Zdjęcie autora materiału

Aktualizacja:

Gol24

Chrobry - Odra LIVE! Grają najsłabsi z najsłabszych

Chrobry - Odra LIVE! Grają najsłabsi z najsłabszych ©Mirosław Szozda

Mecz Chrobry Głogów - Odra Opole ONLINE. Na dzisiaj to dwie murowane drużyny do spadku. Sezon jednak długi i jeszcze wszystko można odrobić. Najlepiej zacząć od bezpośredniego spotkania... Relacja LIVE w GOL24 od godziny 18:00.

Mecz Chrobry Głogów - Odra Opole ONLINE

Raz się przegrywa, raz remisuje... To smutne powiedzenie przylgnęło do obu ekip. Odra, co w trudno aż uwierzyć, nie wygrała żadnego z dziewięciu spotkań. Problemem nie był zatem wyłącznie trener Mariusz Rumak, bo po jego odejściu Piotr Plewnia ugrał ledwie oczko na dziewięć możliwych.

Odra jest świeżo po wyjazdowym 0:3 z Wartą Poznań.
Zamyka tabelę. Do bezpiecznego miejsca traci osiem punktów. Do Chrobrego - oczko. Czy dzisiaj nastąpi oczekiwane przełamanie? Kibice mają uzasadnione wątpliwości. W każdym razie do kolejnej zmiany szkoleniowca na razie nie dojdzie. PZPN zgodził się, by Plewnia, który nie posiada stosownej licencji, pozostał z drużyną przynajmniej do końca roku.

Gwałtownych ruchów nie ma co spodziewać się także w Chrobrym. Ivan Djurdjević nadal cieszy się zaufaniem zarządu. Dyrektor sportowy Zbigniew Prejs niezmiennie wierzy, że Serb wyciągnie zespół z dołka. Po przełamaniu z GKS Bełchatów (1:2) nastąpiły jednak kolejne porażki: z Radomiakiem Radom (0:2) oraz GKS Jastrzębie (0:1).

W sobotnim meczu zagwiżdże sędzia Artur Aluszyk z Barlinka. Na liniach pomogą mu Marek Arys i Marcin Janawa. Arbitrem technicznym będzie natomiast Paweł Maćkowiak.

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Chrobry - Odra 1:2 (1 liga, 03.04.2019)
Odra - Chrobry 3:0 (1 liga, 31.08.2018)

Mecz Chrobry Głogów - Odra Opole TRANSMISJA TV

Transmisja na żywo w Polsat Sport Extra. W internecie mecz w płatnej aplikacji IPLA TV. Dostęp kosztuje 5 złotych. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 18:00. Zapraszamy!