CLJ. Jagiellonia Białystok - UKS SMS Łódź 5:1. Żółto-Czerwoni zareagowali na wstydliwą porażkę w najlepszy możliwy sposób (ZDJĘCIA)

JLAS
Młodzi jagiellończycy pokonali u siebie UKS SMS Łódź 5:1
Młodzi jagiellończycy pokonali u siebie UKS SMS Łódź 5:1 Wojciech Wojtkielewicz
Juniorzy starsi Jagiellonii Białystok rozbili u siebie 5:1 UKS SMS Łódź w meczu 4. kolejki Centralnej Ligi Juniorów. To trzecie zwycięstwo Żółto-Czerwonych w tym sezonie.

Białostoczanie zrehabilitowali się tym samym za ostatnią, wyjazdową porażkę aż 0:4 z Arką Gdynia.

- Muszę pogratulować chłopakom, bo konsekwentnie graliśmy w ofensywie i przeprowadzili kilka ciekawych akcji, odnosząc zasłużone zwycięstwo - mówi trener Jagiellonii, Krzysztof Zalewski.

Worek z golami Żółto-Czerwoni otworzyli już w 9. minucie, kiedy po rzucie rożnym do siatki trafił Marcel Krygier. Wynik przed przerwą podwyższył natomiast Jakub Orpik.

W drugiej połowie gospodarze dołożyli jeszcze trzy trafienia, a łupem strzeleckim podzielili się Aleks Włodarczyk (dwa gole) i Hubert Karpiński.

Wyniki 4. kolejki
Jagiellonia Białystok - UKS SMS Łódź 5:1 (2:0). Bramki: 1:0 - Krygier (9), 2:0 - Orpik (38), 3:0 - Włodarczyk (46), 4:0 - Karpiński (58), 5:0 - Włodarczyk (66-karny), 5:1 - Kuna (71).
Jagiellonia: Dziekoński - Żarejko, Mazur, Krygier, Jarosz, Orpik (82. Żukowski), Osipiuk (65. Bieliński), Masłowski, Włodarczyk, Frydrych (55. Murawski), Karpiński (63. Zyśk).

1. Legia Warszawa 4 12 15:3
2. Śląsk Wrocław 4 10 17:11
3. Zagłębie Lubin 4 9 13:5
4. JAGIELLONIA 4 9 13:6
5. Lech Poznań 4 8 12:7
6. Pogoń Szczecin 4 6 8:10
7. Escola Varsovia 3 6 7:5