Piotr Szymański
Andrzej Banas
Cracovia - Legia. Legia Warszawa przegrała już 11. mecz w tym sezonie PKO Ekstraklasy. Aktualni jeszcze mistrzowie Polski musieli uznać wyższość Cracovii, która pokonała ich przy Kałuży (1:0). - Mieli dwa stałe fragmenty i z jednego padł gol, po którym przegraliśmy mecz. To jest troszkę śmieszne - mówił po końcowym gwizdku pomocnik legionistów, Bartosz Slisz.

Bartosz Slisz (pomocnik Legii Warszawa): W pierwszej połowie mieliśmy sytuacje, których nie wykorzystaliśmy. Cracovia miała dwa stałe fragmenty gry i z jednego padł gol, po którym przegraliśmy mecz. To jest śmieszne troszkę.

- Cracovia w pierwszej połowie stała nisko obroną, ale kreowaliśmy sobie sytuacje. Nie wykorzystaliśmy żadnej i przegraliśmy mecz. W drugiej połowie zabrakło po prostu lepszej gry.

- Trener podjął taką decyzję, by zmienić w przerwie kilku zawodników. Dodał zawodnika do środka pola, żebyśmy lepiej wykorzystali przestrzeń i luki. Jak widać ich nie wykorzystaliśmy.

- Ta przegrana boli. Cracovia naprawdę nie stworzyła zbyt wielu sytuacji. Już się powtarzam, bo mieliśmy swoje okazje i ich nie wykorzystaliśmy. Możemy mieć pretensje sami do siebie.

źródło: TVP Sport

Coraz więcej mówi się o odejściu Marka Papszuna z Rakowa Częstochowa. Legia Warszawa ma zapewnić mu rekordowy kontrakt, a sam szkoleniowiec ma być zainteresowany pracą u mistrza Polski. Co w tej sytuacji zrobi Raków? Klub już szuka potencjalnego następcy, a kandydatów jest kilku. Oto sylwetka każdego z nich!Przeglądaj za pomocą strzałek na klawiaturze lub przesuwaj zdjęcia palcem na swoim smartfonie.

Kto za Papszuna? Kandydaci na nowego trenera Rakowa Częstoch...