Mecz Cracovia - Legia Warszawa online i w tv. Gdzie oglądać...

0 1 połowa

Legia Warszawa

2

1 1 połowa

• Koniec meczu! Legia wygrywa z dobrze dysponowaną Cracovią! Nie ma co ukrywać, że przez większość czasu to właśnie Wojskowi kontrolowali przebieg gry i aktualnie wskakują na podium ligowej tabeli!

• Jose Kante ofiarnie walczył o piłkę w polu karnym rywala, tylko że ostatecznie przegrał ten pojedynek.

• Michał Karbownik wpadł w pole karne, ale nie zdołał dograć piłki do swoich kolegów.

• Zamieszanie w polu karnym Legii, ale Mateusz Wieteska wybija futbolówkę.

• Legioniści zażegnują niebezpieczeństwo, natomiast sędzia dorzuca 4 minuty do tego spotkania.

• Filip Piszczek faulowany pod polem karnym Legii. Będzie groźna okazja dla Pasów.

• Oleksiej Dytyatev długo nie podnosił się z murawy, ale ostatecznie wraca do gry.

• Brzydko wyglądające zderzenie głowami Mateusza Wieteski i Oleksieja Dytyateva. Zawodnik Legii podniósł się szybko, ale gracz Pasów potrzebuje pilnej pomocy medycznej.

• Fatalne uderzenie Andre Martinsa. Piłka ląduje w trybunach.

• Samolubne zachowanie Dominika Nagy'a, który zdecydował się na strzał zamiast podać piłkę do lepiej ustawionego Jose Kante. Stracona okazja na gola.

• Jose Kante fauluje rywala w jego polu karnym i Legia traci szansę na gola.

• Ostatnia zmiana w tym meczu. Igor Lewczuk zmienia Luquinhasa.

• Mateusz Wdowiak uderzył z ostrego kąta, ale znowu na posterunku był bramkarz Legii.

• "Centrostrzał" Cornela Rapy mogło sprawić dużo problemów Majeckiemu! Młody bramkarz zdołał jednak sparować piłkę na słupek.

• Zmiana także w ekipie gospodarzy. Milan Dimun zostaje zmieniony przez Filipa Piszczka.

• Jarosław Niezgoda opuszcza murawę. W jego miejsce pojawia się Jose Kante.

• Luquinhas minął kilku rywali, ale nie zdołał już podać do lepiej ustawionych kolegów.

• Pierwsza akcja Cracovii w drugiej połowie i od razu gol! Zawodnicy Pasów świetnie "poklepali" pod polem karnym Legii i Mateusz Wdowiak wykorzystał sytuacje sam na sam! Będą w tym meczu emocje!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Mateusz Wdowiak i Cracovia łapie kontakt!

• Bardzo pewna interwencja Radosława Majeckiego, który uspokaja sytuacja pod swoją bramką.

• Dominik Nagy uderzył z 25 metra, ale zdecydowanie zabrakło mu precyzji.

• Kompletnie nieudane uderzenie Mateusza Wdowiaka. Legia zacznie z 5 metra.

• Walerian Gwilia z dystansu, jednak piłka znowu trafia prosto w ręce bramkarza gospodarzy.

• Cornel Rapa w ostatniej chwili wybija piłkę spod nóg rywala! Luquinhas już wychodził sam na sam z Peskoviciem!

• Mocne, płaskie uderzenie Marko Vesovicia, ale piłka trafia w Peskovicia.

• Walerian Gwilia zakończył akcję swojej drużyny bardzo niecelnym strzałem. Piłka wylądowała na dachu stadionu Cracovii.

• Niecelne uderzenie Jarosława Niezgody. Napastnik Legii świetnie wygrał pojedynek ze stoperem Cracovii.

• Groźne dośrodkowanie w pole karne Legii, tylko że wszyscy piłkarze Pasów minęli się z piłką.

• Dużo szczęścia miała teraz ekipa z Warszawy! Oleksiej Dytyatev próbował wybić piłkę, która trafiła w Luquinhasa. Futbolówka spadła pod nogi Gruzina, który spokojnie wpakował ją do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Walerian Gwilia na 0:2 dla Legii!

• Sędzia główny dał znak do rozpoczęcia drugiej połowy!

• Sylwester Lusiusz zmienia w przerwie Michała Rakoczego.

• Koniec pierwszej części meczu. Legia wygrywa zasłużenie, gdyż oprócz dwóch akcji w samej końcówce połowy Cracovia całkowicie oddała kontrolę swoim rywalom. Jak będzie po przerwie? Przekonamy się za 15 minut!

• Oleksiej Dytyatev uderzył głową z 5 metra, ale piłka minęła bramkę Legii!

• Piekielnie ważna interwencja Artura Jędrzejczyka, który w ostatnim momencie wybija piłkę spod nóg rywala! Mogło być bardzo groźnie.

• Radosław Majecki faulowany w obrębie pola bramkowego i Legia znowu jest w posiadaniu piłki.

• Pierwsza połowa potrwa aż o 6 minut dłużej. Spowodowane jest to oczywiście kontuzjami w obu drużynach, ale także przerwą związaną z zadymieniem stadionu.

• Świetna akcja gości! Jarosław Niezgoda znakomicie minął rywali, dograł do Waleriana Gwilii, którego strzał sprzed pola karnego minimalnie minęła słupek bramki Peskovicia!

• Milan Dimun ratuje swój zespół przed stratą gola, gdyż za jego plecami przed pustą bramką stał Walerian Gwilia.

• Spięcie na linii Siplak - Vesović kończy się upomnieniem słownym obu zawodników. Na razie bez żółtych kartek.

• Wracamy do gry.

• Mamy przerwę w grze, gdyż kibice Cracovii uraczyli nas pokazem pirotechnicznym.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Jarosław Niezgoda! Sam poszkodowany pewnie pokonuje bramkarza Cracovii i Legia wychodzi na prowadzenie!

• David Jablonsky za to zagranie zostaje ukarany żółtą kartką.

• Rzut karny dla Legii! Jarosław Niezgoda ruszył do odbitej przez bramkarza rywali piłki i został pociągnięty w polu karnym przez rywala!

• No i mamy drugą wymuszoną zmianę w tym meczu. Niko Datković z urazem opuszcza murawę, a w jego miejsce pojawia się David Jablonsky.

• Teraz pomocy medycznej potrzebuje gracz Cracovii. Na murawie leży Niko Datković.

• Mateusz Wieteska doszedł do strzału głową, jednak piłka ląduje daleko od bramki Peskovicia.

• Domagoj Antolić już jest na murawie. Oby kontuzja Cafu okazała się tylko drobnym urazem.

• Cafu nie może kontynuować gry. Za chwilę pojawi się na murawie Domagoj Antolić.

• Posiadanie piłki jak na razie miażdżące na korzyść Legii. Wojskowi mieli piłkę przy nodze przez ponad 60% czasu gry.

• Dobra, indywidualna akcja Mateusza Wdowiaka, który jednak został powstrzymany przez Cafu! Portugalczyk przypłacił tą interwencję urazem i potrzebuje pomocy medycznej.

• Bardzo dobre prostopadłe podanie Martinsa do Nagy'a! Zabrakło tylko ciut dokładności, aby Węgier mógł wyjść sam na sam z bramkarzem!

• Dobre dośrodkowanie Waleriana Gwilii. Piłka, która została wybita przez defensorów Cracovii spadła pod nogi Dominika Nagy'a, a Węgier huknął daleko od bramki.

• Całkowicie nieudane prostopadłe podanie Cafu. Pesković łapie bezpańską futbolówkę.

• Przeciągnięte dośrodkowanie Marko Vesovicia. Nie było zagrożenia bramki Pasów.

• Przez pierwsze minuty Legia cały czas utrzymuje się przy piłce pod polem karnym rywala. Jak na razie nie przekłada się to na konkretne sytuacje.

• Bartosz Frankowski gwizdnął po raz pierwszy!

• Kibice głośno odśpiewują hymn Cracovii, więc zawodnicy obu drużyn wychodzą na murawę!

• Aleksandar Vuković nie był zadowolony po porażce z Wisła Płock. Ta sytuacja wpłynęła na roszady w pierwszym składzie Wojskowych. Do składu wracają m.in. Marko Vesović, Mateusz Wieteska czy Michał Karbownik. Czy przyniesie to skutek w postaci zwycięstwa?

• Cracovia gra w ostatnim czasie bardzo dobrze. Z dużą łatwością pokonali między innymi Lecha Poznań i Piasta Gliwice. Teraz na drodze Pasów staje Legia Warszawa, która zawsze jest ciężkim przeciwnikiem. Czy dzisiaj zdołają potwierdzić swoją dobrą dyspozycję?

• Dzień dobry Państwu! Czas zakończyć 9 kolejkę PKO Ekstraklasy! W niedzielne popołudnie czeka nas znakomite widowisko, albowiem spotkają się ze sobą drużyny Cracovii i Legii Warszawa. Na relację LIVE z tego hitu naszej ligi zaprasza Bartłomiej Modzelewski!

red

Gol24

Aktualizacja:

Gol24

1/5
przejdź do galerii

Mecz Cracovia - Legia Warszawa online i w tv. Gdzie oglądać w telewizji mecz Cracovia - Legia? Transmisja na żywo 22.09.2019 ©Andrzej Banas / Polska Press

Mecz Cracovia - Legia Warszawa ONLINE. Spotkanie kończące 9. kolejkę PKO Ekstraklasy zapowiada się niezwykle interesująco. Mierzą się zespoły czołówki, które mają wiele do udowodnienia. Będąca na dobrej drodze Cracovia Michała Probierza podejmie szarganą problemami i przeciętnością Legię. Czy podopieczni Aleksandara Vukovicia otrząsną się po ostatnich niepowodzeniach? Relacja LIVE z meczu Cracovia - Legia Warszawa w GOL24 od godziny 17:30!

Mecz Cracovia - Legia Warszawa ONLINE

Mecz Cracovia - Legia Warszawa ONLINE. Wojskowi bez formy

Po przerwie na mecze reprezentacji legioniści nie imponują formą. W zeszły piątek bezbramkowo zremisowali w Białymstoku, od 35. minuty grając w osłabieniu po czerwonej kartce dla Luisa Rochy. W środę odrabiali zaległy mecz z Wisłą Płock. Przegrali 0:1.

- Czasem w pięciu meczach zdobywa się bramki, a później w dwóch kolejnych nie. Pracujemy nad tym problemem. Chcemy strzelać gole. Będzie lepiej. W Płocku rywale zdobyli bramkę po rzucie wolnym z 30. metrów, a my mieliśmy kilka dobrych okazji. Mocno wierzę w naszych napastników, Jarosława Niezgodę i Jose Kante. Mamy jeszcze dwóch młodzieżowców, którzy mogą wystąpić w ataku. Kiedy obdarzy się zaufaniem Niezgodę, to się zwraca. Trudno znaleźć takiego napastnika w innej polskiej drużynie. Z naszego potencjału na pozycji napastnika jestem zachwycony - podkreśla Aleksandar Vuković.

Mecz Cracovia - Legia Warszawa ONLINE. Jeszcze bez Wszołka

Do drużyny z Łazienkowskiej dołączył Paweł Wszołek, który od 1 lipca był bez klubu, a wcześniej reprezentował Queens Park Rangers.

- To nie jest transfer „na już”. Jego przyjście nie wynika z paniki, lecz z potrzeby wzmocnienia drużyny. Damy mu czas na to, by się odnalazł i wrócił do najlepszej dyspozycji. Długo był bez klubu i trenował indywidualnie. Czy będzie to dobry transfer, czas pokaże. Są na to duże szanse. Paweł jest w idealnym wieku dla piłkarza, ma znakomite CV. Na debiut z Cracovią jest jednak jeszcze za wcześnie. Będzie musiał ustawić się w kolejce - podkreśla trener Legii.

Mecz Cracovia - Legia Warszawa ONLINE. Nietypowy kasjer Probierz

W ramach akcji "Nietypowy kasjer" którą cyklicznie przeprowadza Cracovia, w sobotę bilety na mecz z Legią Warszawa sprzedawał... trener pierwszej drużyny "Pasów" Michał Probierz. W rolę kasjera wcielił się też wiceprezes Jakub Tabisz. Obaj panowie spotkali się z miłym przyjęciem ze strony kibiców. Organizatorzy liczą na doskonałą frekwencję rzędu 14 tys. kibiców. Wiadomo, że stosowną pulę 750 biletów otrzymali kibice gości. Zobacz zdjęcia z akcji >>>

Mecz Cracovia - Legia Warszawa ONLINE. Przetarcie przed pucharami

Niedługo po dzisiejszym spotkaniu Cracovię i Legię czeka rywalizacja w 1/32 Totolotek Pucharu Polski. Krakowianie zmierzą się ze Jagiellonią Białystok, a Wojskowi z Puszczą Niepołomice. Oba mecze pucharowe rozegrane zostaną w środę.

Oglądaj mecz Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze na żywo online w Player.pl >>>

Nie zagrają w meczu Cracovia - Legia Warszawa

"Pasy" w dalszym ciągu bez Rubio (choroba). Nie zagra także Pelle van Amersfoort (kontuzja). U przyjezdnych nie zobaczymy Williama Remy'ego, Vamary Sanogo (kontuzje), Kacpra Kostorza czy Salvadora Agry (potrzebują czasu). Niewykluczone, że szansy nie dostanie jeszcze Paweł Wszołek.

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Legia - Cracovia 1:0 (Ekstraklasa, 20.04.2019)
Cracovia - Legia 0:0 (Ekstraklasa, 02.09.2018)

Mecz Cracovia - Legia Warszawa TRANSMISJA TV

Transmisja na żywo na kanałach Canal+ Sport i Canal+ Sport 3 i TVP 2. W internecie za pośrednictwem aplikacji Canal+ Sport Online. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 17:30. Zapraszamy!