Cuprum Lubin - Stocznia Szczecin transmisja na żywo...

Cuprum Lubin - Stocznia Szczecin transmisja na żywo [PLUSLIGA CUPRUM - STOCZNIA 3.11.2018 TV, ONLINE]

Dawid Foltyniewicz

Gazeta Wrocławska

Aktualizacja:

Gazeta Wrocławska

Cuprum Lubin - Stocznia Szczecin transmisja na żywo [PLUSLIGA CUPRUM - STOCZNIA 3.11.2018 TV, ONLINE]

©Sylwia Dąbrowa

Cuprum Lubin - Stocznia Szczecin [GDZIE TRANSMISJA NA ŻYWO W TV, LIVE, STREAM ONLINE, LINK W INTERNECIE, 3.11.2018 PLUSLIGA, ZAPOWIEDŹ]. W sobotę (godz. 20) Cuprum Lubin w ramach 5. kolejki PlusLigi podejmie Stocznię Szczecin w składzie z najlepszym zawodnikiem ostatnich mistrzostw świata, Bartoszem Kurkiem.
Cuprum Lubin - Stocznia Szczecin transmisja na żywo [PLUSLIGA CUPRUM - STOCZNIA 3.11.2018 TV, ONLINE]

©Sylwia Dąbrowa

Mecz Cuprum Lubin - Stocznia Szczecin [GDZIE OGLĄDAĆ W TV, GDZIE TRANSMISJA NA ŻYWO LIVE, STREAM ONLINE, ZAPOWIEDŹ, RELACJA, 3.11.2018 PLUSLIGA]


Cuprum po trzech porażkach z rzędu na starcie sezonu przełamało się przed tygodniem w Katowicach. „Miedziowi” pokonali miejscowy GKS 3:0, a nagrodę MVP odebrał po meczu Igor Grobelny, który wyrasta na lidera drużyny.

Lubinianie wciąż czekają jednak na pierwsze punkty wywalczone przed własną publicznością.
Najbliższym rywalem podopiecznych Marcelo Fronckowiaka będzie naszpikowana gwiazdami Stocznia. Obok największej z nich, czyli Bartosza Kurka, który we wrześniu poprowadził reprezentację Polski do mistrzostwa świata, w szczecińskiej drużynie występują m.in. Łukasz Żygadło czy reprezentanci Bułgarii – Matej Kazijski i Nikołaj Penczew. W porównaniu do ubiegłego sezonu w szczecińskiej ekipie zostało trzech siatkarzy, którzy dziś nie odgrywają znaczących ról na boisku.

Mecz Cuprum Lubin - Stocznia Szczecin [GDZIE OGLĄDAĆ W TV, GDZIE TRANSMISJA NA ŻYWO LIVE, STREAM ONLINE, ZAPOWIEDŹ, RELACJA, 3.11.2018] - transmisja Polsat Sport, godz. 20.

– Nasi rywale w swoich szeregach mają kilka armat. Myślę, że nie damy im jednak łatwo odnieść zwycięstwa w Lubinie. Mam nadzieję, że pokusimy się o niespodziankę – mówi Jędrzej Gruszczyński, libero Cuprum.

W ostatnich dniach o Stoczni mówiło się jednak w innym kontekście niż sportowym. – W Szczecinie grają bardzo doświadczeni zawodnicy, którzy potrzebują pieniędzy. Było kilka spotkań, siatkarze są jeszcze cierpliwi. Mam nadzieję, że wszystkie zapowiedzi zostaną spełnione. Stocznia płynie i oby tak było dalej – powiedział w programie „Prawda Siatki” dziennikarz Polsatu Sport, Jerzy Mielewski.

Mecz Cuprum Lubin - Stocznia Szczecin transmisja NA ŻYWO LIVE, gdzie w TV? Transmisję z meczu Cuprum Lubin - Stocznia Szczecin 3.11.2018 przeprowadzi Polsat Sport, godz. 20.

Zarząd klubu szybko wydał jednak oświadczenie, w którym zaprzeczył jakimkolwiek doniesieniom o braku płynności finansowej. – Z ogromnym zaskoczeniem odebraliśmy pojawiające się i niestety powielane opinie oraz artykuły, związane z „sensacyjnymi” doniesieniami, dotyczącymi domniemanych problemów finansowych KPS Stocznia Szczecin S.A. (...) Powielanie tego typu negatywnych przekazów bez potwierdzenia ich u źródła pozostawiamy Państwa ocenie – napisano w komunikacie.

Wszystko wskazuje zatem na to, że siatkarze Cuprum nie mają co liczyć na ewentualny brak koncentracji zawodników Stoczni na parkiecie podczas sobotniego starcia. – To sportowcy i potrafią się od tego odciąć. Jakieś problemy mogą ich jeszcze bardziej napędzić. Ponadto będą pewnie chcieli pokazać, że zasługują na to, aby w klubie wszystko było dobrze – twierdzi Gruszczyński.

SIATKÓWKA CUPRUM LUBIN - STOCZNIA SZCZECIN GDZIE OGLĄDAĆ ONLINE?

Początek meczu w sobotę o godz. 20 w Hali Widowiskowo-Sportowej RCS w Lubinie. Transmisja na antenie Polsatu Sport.

W związku z ciszą wyborczą komentarze zostały wyłączone, zapraszamy z powrotem w niedzielę wieczorem.

Wyniki

Herb godpodarza Herb gościa
Brak danych
Więcej

Sportowy24 na Facebooku