Dawid Kownacki strzelił gola i podzielił się ze światem...

Dawid Kownacki strzelił gola i podzielił się ze światem radosną wiadomością. Piękna dziewczyna napastnika Sampdorii jest w ciąży

Jakub Niechciał

Sportowy24

Aktualizacja:

Sportowy24

27.09.2018 wlochy turyn mistrzostwa swiata w pilce siatkowej mezczyzn siatkowka reprezentacja polska mecz final six finaly faza 3 polska serbiadawid
1/8
przejdź do galerii

dawid kownacki dziewczyna

Dawid Kownacki miał ostatnio podwójne powody do radości. Reprezentant Polski zapewnił Sampdorii Genua zwycięstwo w meczu ze Spal (2:1) w 1/16 finału Pucharu Włoch, a celebrując gola podzielił się ze światem jeszcze jedną wiadomością. Jego dziewczyna spodziewa się dziecka.
Sampdoria przegrywała w meczu ze Spal po golu Sergio Floccarego w 34. minucie. Tuż przed końcem pierwszej połowy wyrównał Gregoire Defrel. W drugiej obie drużyny długo nie potrafiły zdobyć kolejnych bramek. Udało się to dopiero Kownackiemu, który w 84. minucie trafił do siatki, po dośrodkowaniu Jakuba Jankto.

Sampdoria wygrała 2:1, a polski napastnik w końcu mógł odetchnąć, bo bieżący sezon jest dla niego na razie bardzo trudny. Kownacki chciał w nim umocnić swoją pozycję w klubie, ale zawodził. Do tego stopnia, że włoskie media określiły go mianem "rozleniwionego rezerwowego". Mówiło się, że w styczniu zostanie wypożyczony do innego klubu.

Fetując gola Kownacki wziął piłkę, wsadził ją sobie pod koszulkę, a następnie włożył kciuk do ust. Nikt nie miał wątpliwości, co w ten sposób ogłosił światu.

Życiową partnerką reprezentanta Polski jest modelka Aleksandra Adamczak, którą m.in. można było podziwiać w jednym z numerów "Playboya". Na razie nie wiadomo, kiedy planowany jest termin porodu.

W Sampdorii zagrali w meczu ze Spal również Bartosz Bereszyński (do 71. minuty) i Karol Linetty (od 84. minuty). W ekipie gości 90 minut spędził na boisku Thiago Cionek. W 1/8 finału Sampdoria zagra 13 stycznia z AC Milan.

Reprezentacja Polski zagra w ME U-21! "Zawsze mieliśmy utalentowanych piłkarzy, tylko trzeba to było poukładać i uwierzyć, że ta drużyna może zafunkcjonować"