mskrz
AP/Associated Press/East News
PIŁKA NOŻNA. Cóż to był za mecz - mogą powiedzieć kibice Atletico Madryt. Ich ulubieńcy w samej końcówce wygrali z Barceloną 2:3 i awansowali do finału rozgrywanego w Arabii Saudyjskiej Superpucharu Hiszpanii. W finale zagrają z ich odwiecznym rywalem z Madrytu - Realem.

W pierwszej połowie goli nie oglądaliśmy, ale za to już na początku drugiej wynik meczu otworzył Koke, wyprowadzając Atletico na prowadzenie.

Barcelona szybko się jednak otrząsnęła. Najpierw w 51. minucie sprawy w swoje ręce wziął Leo Messi. Później - w 62. - pierwszego gola przeciwko swojemu byłemu klubowi strzelił Antoine Griezmann i wyglądało na to, że w finale dojdzie do El Clasico. Zresztą zobaczcie sami jak do tego doszło!

W 81. minucie Atletico wróciło jednak do gry. Rzut karny precyzyjnie wykonał Alvaro Morata. Zanosiło się na dogrywkę.

Pięć minut później kibice Barcelony zamarli. Kontrę Atletico udanie wykończył Angel Correa. Parę minut później zespół Diego Simeone mógł już świętować awans do wielkiego finału Superpucharu Hiszpanii.