dor
Katarzyna Dudek z LKS Sandomierz zdobyła dwa medale na Mistrzostwach Europy w fitness i kulturystyce w Santa Susanna w Hiszpanii. Katarzyna Dudek została wicemistrzynią Europy 2019 w kategorii master body fitness w 35-39 lat open. Zdobyła też brązowy medal w kategorii body fitness powyżej 168 centymetrów. To kolejny sukces zawodniczki z Sandomierza na mistrzostwach Starego Kontynentu. -Pierwsze w mojej karierze sportowej medale zdobyte na Mistrzostwach Europy w Santa Susana. Czy jestem usatysfakcjonowana? Oczywiście, że doskwiera mi niedosyt. I to nie dlatego, że z próżności przyzwyczaiłam się do innego kruszca, ale taka moja przypadłość zdobywcy, że już w myślach sięgam z odwagą po to co najwyżej. Póki co rok startowy 2019 zaczęty bardzo owocnie - napisała na Facebooku Katarzyna Dudek. (dor) Zdjęcia Archiwum prywatne/Facebook/Videos/Iconic
Katarzyna Dudek z LKS Sandomierz zdobyła dwa medale na Mistrzostwach Europy w fitness i kulturystyce w Santa Susanna w Hiszpanii. Katarzyna Dudek została wicemistrzynią Europy 2019 w kategorii master body fitness w 35-39 lat open. Zdobyła też brązowy medal w kategorii body fitness powyżej 168 centymetrów. To kolejny sukces zawodniczki z Sandomierza na mistrzostwach Starego Kontynentu.

Katarzyna Dudek została wicemistrzynią Europy 2019 w kategorii master body fitness w 35-39 lat open. Zdobyła też brązowy medal w kategorii body fitness powyżej 168 centymetrów. To kolejny sukces zawodniczki z Sandomierza na mistrzostwach Starego Kontynentu.