Dziesiąte zwycięstwo Vistalu Gdynia

Krzysztof Michalski
Wolosz Sebastian
Po nieoczekiwanej porażce, poniesionej w minioną środę w spotkaniu z Pogonią Baltiką Szczecin, szczypiornistki Vistalu Gdynia wróciły na zwycięską ścieżkę.

W niedzielę wygrały na wyjeździe 29:22 z Olimpią-Beskid Nowy Sącz i było to ich 10 zwycięstwo w 11 meczu PGNiG Superligi Kobiet w tym sezonie.

Początek spotkania był jednak dla gdynianek bardzo ciężki. W pierwszych czterech minutach zmarnowały dwa rzuty karne! Cała pierwsza połowa była bardzo zacięta i faworytki z Gdyni do przerwy prowadziły tylko 15:13. W drugiej odsłonie były już zdecydowanie lepsze.

Olimpia-Beskid Nowy Sącz - Vistal Gdynia 22:29 (13:15)

Olimpia-Beskid: Sach, Szczurek - Płachta, Leśniak, Choromańska, Luberecka, Szczurek, Wielocha, Smbatian, Nosal, Pożoga, Rosińska, Szabo

Vistal: Kordowiecka - Janiszewska, Urbaniak, Dorsz, Kobylińska, Stanulewicz. Kozłowska, Matieli, Szarawaga, Borysławska, Uścinowicz, Macedo

Materiał oryginalny: Dziesiąte zwycięstwo Vistalu Gdynia - Dziennik Bałtycki