(DOR)Zaktualizowano
-Przyjechaliśmy po trzy punkty, zdobyliśmy je, zwycięzców się nie sądzi - mówił po meczu z Koroną Bartłomiej Pawłowski, pomocnik Zagłębia. Fot. Dorota Kułaga
Korona Kielce przegrała w bardzo ważnym meczu ekstraklasy z Zagłębiem Lubin 0:2. Pierwszą bramkę dla przyjezdnych zdobył Bartłomiej Pawłowski, były piłkarz Korony.

-Nie było łatwo, szczególnie w pierwszej połowie. Zespół z Kielc stworzył sobie kilka fajnych sytuacji. Zdobył bramkę, ale był akurat spalony. Ale my po przerwie wypracowaliśmy okazje, które przyniosły nam bramki. Cieszymy się z trzech punktów. W trakcie meczu zmieniliśmy ustawienie, w drugiej połowie mieliśmy już mecz pod kontrolą. W sumie z boiska wyglądało tak, że grają równorzędni partnerzy, a o zwycięstwie rozstrzygnie pierwszy gol. Akurat ja go zdobyłem. Obrońca Korony zostawił mi dużo miejsca. Praktycznie wbiegałem już w pole karne. Nie pozostało mi nic innego, tylko wybrać róg i uderzyć. Przyjechaliśmy po trzy punkty, udało się je zdobyć. Zwycięzców się nie sądzi - powiedział Bartłomiej Pawłowski, pomocnik Zagłębia.

center>

Laureaci Plebiscytu 2018 i ich kobiety - żony, narzeczone, dziewczyny

Świętokrzyskie zawodniczki jak modelki [AKTUALIZACJA]

Najprzystojniejsi sportowcy w świętokrzyskich klubach. Zdjęcia z prywatnych sesji!

Księża z diecezji kieleckiej mistrzami Polski w piłce nożnej! [ZDJĘCIA]

Materiał oryginalny: Ekstraklasa. Bartłomiej Pawłowski, pomocnik Zagłębia po meczu z Koroną: -Wybrałem róg i strzeliłem. Zwycięzców się nie sądzi - Echo Dnia Świętokrzyskie