(DOR)Zaktualizowano
Kapitan Korony Bartosz Rymaniak w pierwszej połowie meczu z Zagłębiem Lubin doznał kontuzji i nie był w stanie kontynuować gry. Fot. Dorota Kułąga
W piątek Korona Kielce grała mecz "o życie" w ekstraklasie. Na Suzuki Arenie walczyła z Zagłębiem Lubin i przegrała 0:2. Fatalnie zakończył się on dla kapitana gospodarzy Bartosza Rymaniaka.

W 37 minucie Bartosz Rymaniak musiał opuścić boisko z powodu kontuzji. Urazu doznał w jednej z wcześniejszych akcji. Kilka minut pozostał jeszcze na murawie, ale nie był w stanie kontynuować gry.

Opuścił boisko w 37 minucie, wcześniej przekazując opaskę kapitana dla Adnana Kovacevicia. Rymaniaka zastąpił Oktawian Skrzecz.

Korona przegrała 0:2. Na razie nie wiadomo, jak poważny jest uraz Bartosza Rymaniaka. -Teraz trudno coś na ten temat powiedzieć. Jutro po badaniach okaże się, czy to coś poważnego - wyjaśnił na pomeczowej konferencji prasowej trener Korony Gino Lettieri.

center>

Laureaci Plebiscytu 2018 i ich kobiety - żony, narzeczone, dziewczyny

Świętokrzyskie zawodniczki jak modelki [AKTUALIZACJA]

Najprzystojniejsi sportowcy w świętokrzyskich klubach. Zdjęcia z prywatnych sesji!

Księża z diecezji kieleckiej mistrzami Polski w piłce nożnej! [ZDJĘCIA]

Peter Schmeichel z wizytą w Polsce

Materiał oryginalny: Ekstraklasa. Pech kapitana Korony. Bartosz Rymaniak doznał kontuzji w meczu z Zagłębiem. Jak długo będzie pauzował? [ZDJĘCIA] - Echo Dnia Świętokrzyskie