Piotr Rzepecki
Eliminacje Euro 2024. Już po niespełna 30 sekundach piłkę z siatki musiał wyjmować Wojciech Szczęsny. 2:0 na tablicach było już w 3. minucie. Koszmarny początek reprezentacji Polski, która już po 3. minutach przegrywa z Czechami 0:2.

Koszmar w Pradze! Dwie bramki Czechów po 3. minutach gry

Pierwszy gol padł po wrzutce z rzutu z autu. Do piłki wyskoczył Ladislav Krejci, a piłkę podał mu zza linii bocznej Vladimir Coufal. Wyrzut z autu był spowodowany wybiciem piłki przez Jakuba Kiwiora, kiedy to nasi rywale rozpoczęli grę od środka długim podaniem do przodu.

Jak padła bramka na 2:0? Dogranie z lewej strony, wygrany pojedynek biegowy i David Jurasek dośrodkował w pole karne, gdzie sprytem wykazał się Tomas Cvancara. Bramkę zapoczątkowała strata Karola Linetty'ego, który pod presją stracił piłkę i Czesi postanowili nie zwlekać i od razu zaatakowali.

Tak opisaliśmy bramkę na 2:0 w relacji LIVE:
David Jurasek urwał się Matty'emu Cashowi na skrzydle i wrzuca w pole karne. Tam Tomas Cvancara uprzedza Jakuba Kiwiora i uderzeniem z bliska wpisuje się na listę strzelców!