Euro 2020. Skrót finału Włochy - Anglia 1:1, 3:2 k. [WIDEO]

red
Michael Regan – UEFA/UEFA via Getty Images (©UEFA)
Euro 2020. Nir regulaminowy czas ani dogrywka. Nowego mistrza Europy wyłoniły rzuty karne, w których Włochy okazały się lepsze od Anglii. W decydujących seriach kapitalnie bronił Gianluigi Donnarumma. Polecamy skrót wideo niedzielnego finału na Wembley w Londynie.

Skrót meczu Wlochy - Anglia 1:1 3:2 k. BRAMKI, WIDEO
Euro 2020, finał: Włochy – Anglia [SKRÓT]

Tak padły bramki w finale Włochy - Anglia:

• Anglia na 1:0 - Niesłychany początek Anglików, Pierwsze wyjście, pierwsze dośrodkowanie z prawej strony i jest prowadzenie. Na długim słupku akcję skutecznie zamknął Shaw, któremu dograł Trippier.
  • Włochy na 1:1 - Potworne zamieszanie po rzucie rożnym. Jeden kozioł, drugi, Pickford broni pierwszy strzał Włochów, Chiellini jest ściągany na ziemię, chyba będzie karny, a tu nagle wyrasta Bonucci i z bliska doprowadza do remisu.

EURO 2020 w GOL24

Wielka Italia nowym mistrzem Europy! Po raz drugi w historii reprezentacja Włoch sięgnęła po najwyższy zaszczyt w Europie. W finale musiała gonić wynik od 2 minuty, ale kapitalnie rozegrała drugą połowę, a potem konkurs rzutów karnych. To jak najbardziej zasłużone zwycięstwo! Zobaczcie, jak wynik komentują internauci. Oto najlepsze memy o finale Włochy - Anglia.

Euro 2020. Memy o finale Włochy - Anglia: Giorgio Chiellini ...