Fogo Unia Leszno – Betard Sparta Wrocław w PGE Ekstralidze...

Fogo Unia Leszno – Betard Sparta Wrocław w PGE Ekstralidze [TRANSMISJA NA ŻYWO, LIVE, BIEGO PO BIEGU, RELACJA, WYNIK, 7.04.2019]

Dawid Foltyniewicz

Gazeta Wrocławska

Aktualizacja:

Gazeta Wrocławska

Fogo Unia Leszno – Betard Sparta Wrocław w PGE Ekstralidze [TRANSMISJA NA ŻYWO, LIVE, BIEGO PO BIEGU, RELACJA, WYNIK, 7.04.2019]

©Paweł Relikowski

[FOGO UNIA LESZNO – BETARD SPARTA WROCŁAW W PGE EKSTRALIDZE, TRANSMISJA NA ŻYWO, LIVE, BIEGO PO BIEGU, RELACJA, WYNIK, 7.04.2019, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, LINK W INTERNECIE, GDZIE W TELEWIZJI, TRANSMISJA ONLINE, BILETY] Już podczas inauguracyjnej kolejki PGE Ekstraligi dojdzie do starcia dwóch kandydatów do mistrzostwa Polski. W niedzielę (godz. 16) broniąca tytułu Fogo Unia Leszno podejmie Betard Spartę Wrocław.
Fogo Unia Leszno – Betard Sparta Wrocław w PGE Ekstralidze [TRANSMISJA NA ŻYWO, LIVE, BIEGO PO BIEGU, RELACJA, WYNIK, 7.04.2019]

©Paweł Relikowski

[FOGO UNIA LESZNO – BETARD SPARTA WROCŁAW W PGE EKSTRALIDZE, TRANSMISJA NA ŻYWO, LIVE, BIEGO PO BIEGU, RELACJA, WYNIK, 7.04.2019, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, LINK W INTERNECIE, GDZIE W TELEWIZJI, TRANSMISJA ONLINE, BILETY]

FOGO UNIA LESZNO – BETARD SPARTA WROCŁAW: RELACJA NA ŻYWO (ODŚWIEŻAJ F5)
1. bieg: Smektała, Sajfutdinow, Woffinden, Jamróg - 5:1 - 5:1
2. bieg: Kubera, Smektała, Liszka, Drabik d - 5:1 - 10:2
3. bieg: Kołodziej, Janowski, Kurtz, Milik w - 4:2 - 14:4
4. bieg: Pawlicki, Drabik, Fricke, Kubera - 3:3 - 17:7
5. bieg: Woffinden, Kurtz, Kołodziej, Czugunow w - 3:3 - 20:10
6. bieg: Pawlicki, Milik, Smektała, Janowski - 4:2 - 24:12
7. bieg: Sajfutdinow, Kubera, Fricke, Drabik - 5:1 - 29:13
8. bieg: Woffinden, Pawlicki, Czugunow, Kubera - 2:4 - 31:17
9. bieg: Sajfutdinow, Janowski, Milik, Smektała - 3:3 - 34:20
10. bieg: Kurtz, Kołodziej, Fricke, Liszka - 5:1 - 39:21
11. bieg: Woffinden, Janowski, Kubera, Pawlicki - 1:5 - 40:26
12. bieg: Woffinden, Kurtz, Drabik, Smektała - 2:4 - 42:30
13. bieg: Sajfutdinow, Fricke, Milik, Kołodziej - 3:3 - 45:33
14. bieg: Pawlicki, Janowski, Fricke, Kołodziej - 3:3 - 48:36
15. bieg: Woffinden, Sajfutdinow, Janowski, Kurtz - 2:4 - 50:40


„Jak nie teraz, to kiedy?” – mogli zastanawiać się przed startem nowego sezonu sympatycy Betard Sparty. Wrocławscy żużlowcy z triumfu w Drużynowych Mistrzostwach Polski po raz ostatni cieszyli się w 2006 roku. Jeśli w tym roku nie uda im się sięgnąć po złoto, w kolejnych latach może być o to jeszcze trudniej.

Fogo Unia Leszno – Betard Sparta Wrocław. GDZIE TRANSMISJA NA ŻYWO, RELACJA BIEG PO BIEGU. 7.04 – gdzie oglądać w TV i w Internecie STREAM ONLINE ZA DARMOW tym roku Maksym Drabik po raz ostatni będzie stanowił o sile formacji młodzieżowej WTS-u. W następnym sezonie po raz pierwszy będzie rywalizował jako senior.

FOGO UNIA LESZNO – BETARD SPARTA WROCŁAW ONLINE LIVE STREAM RELACJA NA ŻYWO – FOGO UNIA LESZNO – BETARD SPARTA WROCŁAW GDZIE W TV

Chcecie zacząć przygodę z żużlem? Pomoże w tym nasz krótki poradnik

Choć w ubiegłym sezonie Drabik stracił tytuł najlepszego juniora świata na rzecz Bartosza Smektały, „Torres” to wciąż jeden z kluczowych zawodników w talii trenera Dariusza Śledzia. Gdyby zsumowano zdobycze punktowe 21-latka w treningach punktowanych z Arged Malesa TŻ Ostrovią Ostrów Wielkopolski i forBET Włókniarzem Częstochowa oraz Memoriale Tomasza Jędrzejaka, jego średnia wynosiłaby 2,368 (43 punktów+2 bonusy, 19 startów). To lepszy wynik niż osiągnięcia Macieja Janowskiego i Taia Woffindena w tych samych zawodach.

Fogo Unia Leszno – Betard Sparta Wrocław TRANSMISJA NA ŻYWO 7.04.2019 PGE Ekstraliga (Gdzie w TV, STREAM ONLINE, LIVE). Transmisję przeprowadzi nSport+. Początek meczu o godz. 16.

W ubiegłorocznych rozgrywkach pozostała dwójka juniorów Betard Sparty – Przemysław Liszka i Patryk Wojdyło – zbierała dopiero doświadczenie w PGE Ekstralidze. W niedzielę w Lesznie szansę na występ otrzyma ten drugi. Wychowanek Stali Rzeszów pozostawił po sobie dobre wrażenie po sparingach z Ostrovią, choć należy zaznaczyć, że beniaminek Nice 1. Ligi Żużlowej nie zawiesił wrocławianom zbyt wysoko poprzeczki.

Skuteczność żużlowców Sparty Wrocław w przedsezonowych sparingach

W ostatnich dwóch latach najlepszą parą młodzieżowców dysponowała Fogo Unia i to właśnie ona sięgała wówczas po mistrzostwo Polski. Jeszcze kilka dni temu mogło się wydawać, że trener Piotr Baron z takimi juniorami jak Bartosz Smektała i Dominik Kubera – wspartymi Emilem Sajfutdinowem, Januszem Kołodziejem czy Piotrem Pawlickim – nie powinien mieć powodów do niepokoju przed startem rozgrywek. Plany leszczynianom może jednak nieco pokrzyżować kontuzja Jarosława Hampela. Jeden z liderów Fogo Unii w wyniku upadku w eliminacjach Złotego Kasku złamał łopatkę. Nie doszło do przemieszczenia, dlatego 36-latek nie będzie musiał przechodzić operacji. Lekarze oceniają, że za sześć tygodni będzie mógł wrócić do ścigania.

Fogo Unia Leszno – Betard Sparta Wrocław GDZIE TRANSMISJA NA ŻYWO. 7.04 – gdzie oglądać w TV i w Internecie STREAM ONLINE ZA DARMOMimo kontuzji Hampela to w Fogo Unii należy upatrywać głównego faworyta do złotego krążka w PGE Ekstralidze. Drużyną, która po raz ostatni trzy razy z rzędu wygrywała Drużynowe Mistrzostwa Polski, była Sparta w latach 1993-1995. We wrocławskiej drużynie występowali wówczas zarówno Dariusz Śledź, jak i Piotr Baron, czyli szkoleniowcy obu ekip, które zmierzą się ze sobą w niedzielę.

Jak dobrze znasz Macieja Janowskiego? [QUIZ]

– Chcemy wejść do najlepszej czwórki i nie skończyć w niej na walce o brązowy medal. Nie ukrywamy, że celujemy w finał i chcemy walczyć o złoto. Zdajemy sobie jednak sprawę, że nie będzie to łatwe zadanie – mówił w rozmowie z nami trener wrocławian.


W związku z ciszą wyborczą komentarze zostały wyłączone, zapraszamy z powrotem w niedzielę wieczorem.

Wyniki

Herb godpodarza Herb gościa
Brak danych
Więcej

Sportowy24 na Facebooku