Fortuna 1 Liga. Błysk Szczepańskiego zadecydował, Raków lepszy od Odry

red
Krzysztof Kłusek
Fortuna 1 Liga. Po bardzo zaciętym spotkaniu Raków Częstochowa wygrał z Odrą Opole 1:0 po bramce rezerwowego, Miłosza Szczepańskiego w samej końcówce meczu. Obie drużyny miały swoje szanse, jednak to Raków był zespołem minimalnie lepszy.

Mecz był naprawdę wyrównany, o czym świadczył przebieg pierwszej połowy spotkania. Obie drużyny wciąż próbowały przejąć na stałe inicjatywę, w mecz nieco lepiej weszła Odra, to do niej należał początek pierwszej połowy, ale potem do końca spotkania delikatnie lepszym zespołem wydawał się być Raków. Mimo wielu okazji przed przerwą nie padła żadna bramka.

Druga połowa wyglądała znacznie gorzej niż pierwsza. Raków wciąż miał lekką przewagę, ale nic z tego nie wynikało, obie drużyny miały problemy ze skutecznością. By rozstrzygnąć spotkanie, potrzebna była zmiana. Na kilka minut przed końcem regulaminowego czasu gry rezerwowy Miłosz Szczepański popisał się indywidualnym rajdem przez całe pole karne Odry i ośmieszył jej defensywę, posyłając piłkę do siatki obok bezradnego Michała Szromnika. Tym samym zapewnił on trzy punkty dla Rakowa i został bohaterem częstochowskiej publiczności.

Zawodnik meczu: Miłosz Szczepański
Atrakcyjność meczu: 5/10

1. LIGA w GOL24

Materiał oryginalny: Fortuna 1 Liga. Błysk Szczepańskiego zadecydował, Raków lepszy od Odry - Gol24