red
Dzień Gergela i Gutkovskisa. Termalica wbiła cztery bramki
Dzień Gergela i Gutkovskisa. Termalica wbiła cztery bramki Anna Kaczmarz / Dziennik Polski / Polska Press
To był mecz do jednej bramki. Bruk-Bet Termalica Nieciecza w pełni zasłużenie rozgromiła Chrobrego Głogów 4:0. Po dwie bramki zdobyli Roman Gergel i Vladilavs Gutkovskis, który pojawił się na murawie w drugiej połowy. Łotysz zmarnował też karnego.

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Chrobry Głogów 4:0

"Słonie" zaczęły strzelanie tuż przed przerwą. Bramkę do szatni zdobył Roman Gergel - z rzutu wolnego. Piłka po rykoszecie zmyliła Michała Szromnika.

Bramkarz Chrobrego robił dzisiaj co mógł. Zaraz po zmianie stron obronił jedenastkę Vladislavsa Gutkovskisa. Łotysz i tak jednak go pokonał - dwukrotnie.

To był tak dobry mecz Termaliki, że nawet bramkarz Karol Dybowski zaliczył asystę (przy drugim golu Gergela).

Piłkarz meczu: Roman Gergel