Szalona końcówka. Odra pokonała Chrobrego, Piech bohaterem
Szalona końcówka. Odra pokonała Chrobrego, Piech bohaterem Chrobry Głogów
Fortuna 1 Liga. W zaległym meczu 10. kolejki Chrobry Głogów przegrał z Odrą Opole 2:3. W końcówce wynik zmieniał się jak szalony. Wystarczy zaznaczyć, że do 82 minuty goście przegrywali 0:1.

Mecz Chrobry Głogów - Odra Opole 2:3
W pierwszej połowie to Odra starała się prowadzić atak pozycyjny. Bramkę zdobył jednak Chrobry. W 18 minucie po dośrodkowaniu na krótki słupek do siatki trafił Michał Ilków-Gołąb. To trzeci ligowy gol obrońcy w tym sezonie (zeszłą edycję zakończył z ośmioma trafieniami).

Krótko po wznowieniu Odra odpowiedziała z tego samego narożnika. Piłka do siatki wpadła jednak po strzale głową. Uderzył nabiegający stoper Mateusz Kamiński. Odra mogła szybko wyjść na prowadzenie, lecz słupek obił Sebastian Bonecki.

Odra i tak jednak trafiła na 2:1. Stało się tak w końcówce kiedy po rzucie wolnym najlepiej w szesnastce odnalazł się Konrad Nowak. Radość trwała niezwykle krótko, bo w 85 minucie z rzutu wolnego do wyrównania doprowadził Maksymilian Banaszewski.

Na tym emocje wcale się nie zakończyły. Waleczna Odra tuż przed doliczonym czasem objęła ponownie prowadzenie. Najwięcej w akcji zrobił Arkadiusz Piech, który nie tylko odzyskał piłkę, ale również umieścił ją w siatce.

Zatem Odra zwycięża i przerywa serię trzech meczów bez zwycięstwa.

Piłkarz meczu: Arkadiusz Piech