Fortuna 1 Liga. GKS Tychy poszedł za ciosem. Pierwsza wygrana w delegacji

JCZ
Daniel Tanżyna z czwartą bramką w sezonie
Daniel Tanżyna z czwartą bramką w sezonie Oliwer Kubus
Fortuna 1 Liga. Niewiele działo się na stadionie w Głogowie. W meczu 19. kolejki Chrobry przegrał z GKS-em Tychy 0:1 (0:0). Zadecydowała bramka Daniela Tanżyny z 74 minuty.

Chrobremu w ogóle nie kleiła się dziś gra. Już po godzinie trener Grzegorz Niciński zdecydował się wykorzystać limit zmian. Szansę dostali Michał Borecki, Serhij Napołow i Konrad Kaczmarek, ale oni również nie potrafili pokonać Konrada Jałochy.

O wygranej tyszan przesądziła sytuacja z 74 minuty kiedy dośrodkowanie Dawida Abramowicza, przedłużone przez Jakuba Vojtusa, zamknął Daniel Tanżyna. Dla Chrobrego to szósty ligowy mecz z rzędu bez wygranej (dwa remisy, cztery porażki). GKS wygrał natomiast drugi raz z rzędu, ale dopiero po raz pierwszy w sezonie na obcym terenie.

W tabeli GKS dogonił Chrobrego. Obie drużyny mają po 23 punkty.

Piłkarz meczu: Mateusz Abramowicz
Atrakcyjność meczu: 4/10

1. LIGA w GOL24

Materiał oryginalny: Fortuna 1 Liga. GKS Tychy poszedł za ciosem. Pierwsza wygrana w delegacji - Gol24