Piotr Szymański
Fortuna 1 Liga - baraże: GKS Tychy - Górnik Łęczna 1:1 (pd. 1:1 k. 2:4)
Fortuna 1 Liga - baraże: GKS Tychy - Górnik Łęczna 1:1 (pd. 1:1 k. 2:4) Fot Arkadiusz Gola
Fortuna 1 Liga. Górnik Łęczna zagra w finale baraży o awans do PKO Ekstraklasy! Podopieczni Kamila Kieresia mimo słabego startu, doprowadzili w Tychach do wyrównania i przez długie fragmenty wyraźnie przeważali. Dogrywka nie przyniosła rozstrzygnięcia, a rzuty karne lepiej wykonywali goście, którzy w niedzielę zagrają z Arką Gdynia lub ŁKS-em Łódź.

Jak padły bramki?

• 1:0 (3. minuta) - Kacper Piątek otrzymał podanie od brata Jakuba, długo się zbierał, ale w końcu bardzo precyzyjnie uderzył po długim rogu i pokonał bramkarza Górnika.
  • 1:1 (87. minuta) - Leandro z lewego skrzydła wycofał piłkę na środek pola karnego do Michała Maka, a ten precyzyjnym strzałem nie dał szans bramkarzowi gości, który nawet nie drgnął.

Piłkarz meczu: Bartosz Śpiączka
Atrakcyjność meczu: 7,5/10