Fortuna 1 Liga. Grad goli w Grudziądzu. GKS Tychy pokonał miejscowych 4:2

DW
Olimpia Grudziądz - GKS Tychy 2:4 (0:1)
Olimpia Grudziądz - GKS Tychy 2:4 (0:1) Lucyna Nenow / Polska Press
Fortuna 1 Liga. Dopiero druga połowa meczu w Grudziądzu była bardzo ciekawa i obfitowała w gole. Ostatecznie GKS Tychy pokonał Olimpię aż 4:2. Sygnał do ataku gościom dał Łukasz Grzeszczyk, który w zaledwie 20 minut skompletował dublet. Po godzinie gry było już 3:0 dla przyjezdnych. Olimpia zbyt późno zaczęła gonić wynik i odrobiła tylko dwa gole.

Jak padły bramki?

40. minuta - Szybka kontra tyszan wyprowadzona przez Monetę, który jeszcze idealnie dograł do Grzeszczyka. Kapitan GKS-u uderzył bardzo ładnie, podcinką.
59. minuta - Piękny strzał zza pola karnego i Grzeszczyk znów wpisał się na listę strzelców. Uderzenie obok słupka i bramkarz pokonany.
63. minuta - Zagranie z lewej strony boiska. Katastrofalny błąd Wawszczyka, który nie trafił w piłkę przy wybiciu. Ta spadł pod nogi Lewickiemu, który tylko dopełnił formalności.
67. minuta - Sprytne podanie w pole karne na wysokość 11. metra. Szywacz dokłada nogę i mamy trafienie kontaktowe.
69. minuta - Znowu świetna akcja Łukasza Monety. Niskie dośrodkowanie do Biegańskiego i mamy już 4:1 dla tyszan.
80. minuta - Bardzo precyzyjne uderzenie Portugalczyka. Jałocha wyczuł intencje napastnika, ale nie zdążył z interwencją.

Atrakcyjność meczu: 8/10
Piłkarz meczu: Łukasz Grzeszczyk

FORTUNA 1 LIGA w GOL24

Więcej o 1. LIDZE - newsy, wyniki, terminarz, tabela, strzelcy

Ruszyła machina! Pierwsi zawodnicy związali się z nowymi klubami PKO Ekstraklasy na sezon 2020/21. Na liście znajduje się:- trzech Polaków, Niemiec oraz Łotysz- dwóch napastników, boczny obrońca, stoper, środkowy pomocnik- po dwóch piłkarzy z Ekstraklasy i 1 Ligi oraz jeden piłkarz z 2. Bundesligi

Klepnięci! Piłkarze, którzy podpisali kontrakty w Ekstraklas...

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0