DW
Fortuna 1 Liga. Kosztowne przełamanie Radomiaka. Tylko remis z GKS-em Jastrzębie Echo Radomskie
Fortuna 1 Liga. Radomiak Radom zremisował na własnym stadionie z GKS-em Jastrzębie 2:2. Gospodarze przełamali się po dwóch meczach bez strzelonego gola, ale stracili prowadzenie, tracąc po przerwie dwie bramki. Goście z Jastrzębia przyspieszyli grę po zmianie stron i wywieźli z Radomia cenny remis.

Jak padły bramki?

• 37. minuta - Świetna akcja Radomiaka. Rozpoczęli z prawej strony boiska, zrobili przerzut na lewą stronę. Tam na jeden kontakt zagrało ze sobą dwóch piłkarzy, Karwot delikatnie wrzucił w pole karne i przed obrońców wbiegł Nowak, który z najbliższej odległości pokonał bramkarza. Duża w tym zasługa stanu murawy. Nawierzchnia spowodowała, że futbolówka nieco zwolniła, ale gratulacje dla napastnika, który wykorzystał warunki i dał drużynie prowadzenie.
  • 55. minuta - Niecelne podanie zawodnika Radomiaka. Piłkę przejmują goście, po czym znakomicie uruchamiają na prawej stronie Adamka. Napastnik uniknął pułapki ofsajdowej i wyszedł sam na sam z Kochalskim. Uderzył mądrze, bo delikatnie, tuż przy bliższym słupku.
  • 73. minuta - Tront dopada do piłki przed polem karnym, wystawia na lepszą nogę i z kilkunastu metrów precyzyjnym strzałem pokonuje bramkarza.
  • 75. minuta - Patryk Mikita pokonał Drazika z 11 metrów. "Jedenastkę" arbiter podyktował po interwencji Kulawiaka ręką we własnym polu karnym.