Fortuna 1 Liga. Mecz Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. Muszą pomóc Górale. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Arka - Sandecja LIVE! W awansie muszą pomóc "Górale"
Arka - Sandecja LIVE! W awansie muszą pomóc "Górale" Przemyslaw Swiderski
Mecz Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. Czy żółto-niebiescy po dwóch latach wywalczą bezpośredni awans do Ekstraklasy? Są na to szanse, ale sama wygrana lub nawet remis nie wystarczą - w tej walce muszą pomóc "Górale". Relacja LIVE w niedzielę od godziny 12:40.

Mecz Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz ONLINE

Arka Gdynia awansuje bezpośrednio do Ekstraklasy jeśli:- wygra, a Widzew nie wygra meczu
- zremisuje, a Widzew przegra mecz

Gdynianie po fantastycznym starcie po przerwie zimowej ostatnio mocno spuścili z tonu. W meczach przeciwko Resovii, Miedzi i Podbeskidziu byli gorsi od rywali. Ich oponenci bez większych problemów stwarzali sobie liczne, dogodne okazje pod bramką Kacpra Krzepisza. Po takich występach trener Ryszard Tarasiewicz, zamiast opowiadać, jak po spotkaniu z Miedzią, że jest zadowolony z gry zespołu i dziękować zawodnikom, powinien raczej zastanowić się, co zrobić, aby wyeliminować katastrofalne błędy swoich podopiecznych w defensywie.

Trzeba mieć świadomość, że Sandecja nie jest słabym zespołem, co zresztą udowodniła w ubiegłej rundzie, gładko pokonując u siebie Arkę Gdynia 3:1. Drużyna prowadzona przez Dariusza Dudka nadal ma sporą szansę na udział w barażach o ekstraklasę, więc przy ul. Olimpijskiej 5 z pewnością nie odpuści.

Jeśli zawodnicy Ryszarda Tarasiewicza nie wezmą się w garść i zagrają w niedzielę tak słabo, jak z Resovią, Miedzią, lub w drugiej połowie z Podbeskidziem, to sprawią czwarty z rzędu, duży zawód kibicom i poniosą porażkę z ekipą z Nowego Sącza. Trener Arki Gdynia koniecznie już musi wyciągnąć właściwe wnioski z ostatnich niepowodzeń i wdrożyć jakieś środki zaradcze. Dobrze byłoby, aby żółto-niebiescy mieli więcej sił na dobrą grę i dominowanie nad przeciwnikiem dłużej, niż tylko przez pół godziny, jak miało to ostatnio miejsce w Bielsku-Białej. Być może należałoby nieco zluzować z intensywnością treningów i dać więcej odpoczynku kluczowym graczom, mocno eksploatowanym po przerwie zimowej. Kilku z nich, z Hubertem Adamczykiem na czele, prezentuje się znacznie gorzej, niż jeszcze cztery tygodnie temu.

Dobrą wiadomością jest natomiast fakt, że Arka Gdynia, nawet jeśli nie uda jej się wyprzedzić Widzewa, dzięki punktowi zdobytemu z Podbeskidziem ma już zapewnione rozstawienie, gdyby przyszło jej rywalizować w barażach.

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Sandecja - Arka 3:1 (1 liga, 14.11.2021)
Arka - Sandecja 3:0 (1 liga, 19.05.2021)

Mecz Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo w Polsacie Sport Extra. W internecie mecz w płatnej aplikacji (i na stronie) Polsat Box. Relacja LIVE od godziny 12:40 w GOL24 - zapraszamy!

1. LIGA w GOL24

PKO Ekstraklasa. Na zakończenie sezonu w PKO Ekstraklasie Legia Warszawa pewnie pokonała przy Łazienkowskiej Cracovię (3:0). Na Żylecie z... szablą w dłoni pojawił się Artur Boruc, a kibice Wojskowych na znak dezaprobaty formą piłkarzy, wyszli na 17 minut. Tyle, ile porażek legioniści zanotowali obecnych rozgrywkach. Zobacz zdjęcia kibiców na meczu Legia - Cracovia!

Kibice na meczu Legia - Cracovia. Artur Boruc na "Żylecie" z...