Na plecach zmiennika. Sandecja przełamała niemoc
Na plecach zmiennika. Sandecja przełamała niemoc Marzena Bugala- Azarko / Polska Press
Fortuna 1 Liga. Sandecja Nowy Sącz wygrała pierwszy mecz w październiku. Złą passę przerwała u siebie. 1:0 (0:0) pokonała Wigry Suwałki. Gola w drugiej połowie strzelił Mateusz Klichowicz.

Przyjezdni kończyli mecz w dziesiątkę z uwagi na dwie żółte kartki dla Łukasza Sosnowskiego. Zanim jednak sędzia wyrzucił pomocnika, Sandecja wcisnęła bramkę. Stało się to w 74 minucie za sprawą wprowadzonego po przerwie Mateusza Klichowicza (drugie trafienie w sezonie).

Dzięki wygranej Sandecja opuściła strefę spadkową. Wigry znów się w niej urządzają. Za tydzień czeka je arcyważny mecz z Chrobrym Głogów. Sandecja w tygodniu zagra w Stargardzie z Błękitnymi (Puchar Polski), a w weekend w Bielsku-Białej z Podbeskidziem (1 liga).

Piłkarz meczu: Mateusz Klichowicz
Atrakcyjność meczu: 5/10

1. LIGA w GOL24

PKO Ekstraklasa. Dystans kilkunastu meczów jest wystarczający, by wyrobić sobie opinię na temat danego piłkarza. Dlatego też przejrzeliśmy listę wszystkich letnich transferów celem wyłonienia topowych ruchów. Przed wami siedem postaci, które z marszu stały się ważnymi ogniwami swoich nowych zespołów.