Fortuna 1 Liga. Odra Opole przegrała w Bełchatowie. Rumak może się pakować?

red
Mariusz Rumak pożegna się z Opolem?
Mariusz Rumak pożegna się z Opolem? Oliwer Kubus
Fortuna 1 Liga. Pięć podejść i ani jednego zwycięstwa. Odra Opole przegrała na wyjeździe z GKS-em Bełchatów 0:1 i obok Chrobrego Głogów pozostaje najsłabszą drużyną w stawce. Czy Mariusz Rumak straci po tym spotkaniu pracę?

Mecz GKS Bełchatów - Odra Opole 1:0
Za nami blisko miesiąc zmagań na 1-ligowych boiskach, pięć rozegranych spotkań, a wciąż jedynym trafieniem Odry pozostaje nietuzinkowy strzał z dystansu Mateusza Czyżyckiego w przegranym 1-4 starciu z GKS-em Tychy ... Co gorsza, podczas spotkania w Bełchatowie opolanie ponownie nie stworzyli sobie wielu groźnych okazji do powiększenia strzeleckiego dorobku.

Przed przerwą ani razu poważniej nie zagrozili bramce beniaminka. Ten jednak również długo nie potrafił tego uczynić, ale w 40. minucie zrobił to na tyle skutecznie, że objął prowadzenie.