Piotr Szymański
K. Kurzępa
Fortuna 1 Liga. Górnik Łęczna pokonał u siebie Chrobrego Głogów (3:0) w czwartkowym meczu 23. kolejki Fortuna 1 Ligi. Po bezbarwnej pierwszej połowie nic nie zwiastowało takiego wyniku. Jednak w ostatnich 30 minutach gospodarze z łatwością zdobyli trzy bramki i przełamali się po dwóch kolejnych porażkach.

Mecz Górnik Łęczna - Chrobry Głogów 3:0 (01.04.2021)

Jak padły bramki?

• 1:0 (61. minuta) - Idealne dośrodkowanie z prawego skrzydła trafiło na głowę Bartosza Śpiączki, który uderzył mocno i nie do obrony dla Rafała Leszczyńskiego.
  • 2:0 (83. minuta) - Marcin Stromecki wykorzystał bierność obrońcy Chrobrego, przepchnął go w walce o górną piłkę i dośrodkował na drugą stronę pola karnego. Na futbolówkę nabiegł Michał Goliński, który uderzył bardzo nieczysto, ale i tak znalazł drogę do siatki.
  • 3:0 (94. minuta) - Akcja rezerwowych wprowadzonych kilkanaście sekund wcześniej. Michał Mak przedarł się lewą stroną, zagrał na środek pola karnego, gdzie akurat nabiegał Bartłomiej Kukułowicz, który mocnym strzałem postawił kropkę nad "i".

Atrakcyjność meczu: 5/10
Piłkarz meczu: Bartosz Śpiączka

1. LIGA w GOL24

Więcej o 1. LIDZE - newsy, wyniki, terminarz, tabela, strzelcy

Chwilę po rozpoczęciu meczu z Anglią (1:2) Grzegorz Krychowiak zgubił gdzieś swoją gumkę do włosów. Przez kilka minut biegał z tego powodu w rozpuszczonych włosach, przypominając gwiazdę rocka, sławnych aktorów, a może nawet samego Jezusa. Internauci nie przepuścili takiej okazji. Zanim więc "Krycha" odnalazł zgubę i spiął włosy, do sieci trafiło mnóstwo memów. Zobaczcie te najlepsze.