Fortuna 1 Liga. Skrót meczu Ruch Chorzów - ŁKS Łódź 3:3. Hit na zapleczu to był prawdziwy thriller. Ponad 110 minut rywalizacji [WIDEO]

Piotr Rzepecki
od 16 lat
Fortuna 1 Liga. Aż 6 goli, ponad 110 minut meczu - to wszystko w starciu Ruchu Chorzów z ŁKS-em Łódź. Walka drugiej drużyny z liderem przyniosła remis, ale także gigantyczne emocje. To był prawdziwy szlagier poprzedniej kolejki Fortuna 1 Ligi.

Fortuna 1 Liga. Ruch Chorzów - ŁKS Łódź 3:3 (2:2)

Bramki: 0:1 Piotr Janczukowicz (26'), 1:1 Tomasz Wójtowicz (30'), 2:1 Daniel Szczepan (37'), 2:2 Maciej Dąbrowski (45'), 2:3 Maciej Sadlok (81' sam.), 3:3 Tomasz Foszmańczyk (90+11' karny).

Ruch: Jakub Bielecki - Konrad Kasolik, Paweł Baranowski, Przemysław Szur (75', Maciej Sadlok) - Kacper Michalski, Patryk Sikora (46', Łukasz Janoszka), Jan Sedlak (85', Tomasz Foszmańczyk), Tomasz Swędrowski (60', Jakub Piątek), Tomasz Wójtowicz - Daniel Szczepan (85', Artur Pląskowski), Szymon Kobusiński. Trener: Jarosław Skrobacz.

ŁKS: Aleksander Bobek - Kamil Dankowski, Maciej Dąbrowski, Adam Marciniak, Milan Spremo (90', Oskar Koprowski) - Pirulo (90', Maciej Śliwa), Władysław Ochronczuk, Michał Mokrzycki, Mateusz Kowalczyk (34', Michał Trąbka), Bartosz Szeliga (76', Stipe Jurić) - Piotr Janczukowicz (90', Nelson Balongo). Trener: Kazimierz Moskal.

Sędziował: Paweł Raczkowski (Warszawa).
Żółte kartki: Baranowski, Kasolik, Szczepan - Mokrzycki.

Widzów: 9 913.