red
Wigry zremisowały ze Stomilem 0:0
Wigry zremisowały ze Stomilem 0:0 Karina Trojok
Fortuna 1 Liga. Bez bramek w derbach północno-wschodniej Polski. Wigry Suwałki podzieliły się punktami ze Stomilem Olsztyn. Najlepszej okazji nie wykorzystał dla nich Grzegorz Aftyka (trafił w słupek). Po stronie przyjezdnych mylił się za to Artur Siemaszko.

Tak opisaliśmy pierwszą połowę w relacji na żywo:
Były to dobre, szybkie, na pełnych obrotach 45 minut w wykonaniu obu ekip. Nie ma co ukrywać, że to goście mieli więcej lepszych szans na wyprowadzenie swojego zespołu na prowadzenie, szczególnie za sprawą Artura Siemaszki, który co raz próbuje swoich sił w strzałach z 16 - 18 metra od bramki Kąkolewskiego. Gospodarze próbują się odgryzać i pod koniec pierwszej połowy pachniało zdobytą bramką.

Wrażenia po zakończeniu spotkania:
Nie zobaczyliśmy dzisiaj bramek na stadionie miejskim w Suwałkach, ale trzeba przyznać, że byliśmy świadkami bardzo żywego i ciekawego spotkania, w którym końcowy wynik był otwarty do 96 minuty! Dziś po serii trzech porażek z rzędu Wigry zdobywają jeden cenny punkt. Goście są niepokonani już od 4 spotkań/

Piłkarz meczu: Adrian Karankiewicz