Fortuna I liga. Bytovia Bytów podzieliła się punktami z Wigrami Suwałki

RR
Bytovia w trzech wrześniowych meczach z mocnymi rywalami zdobyła już 7 punktów
Bytovia w trzech wrześniowych meczach z mocnymi rywalami zdobyła już 7 punktów grzegorz galasinski
Ofensywnie usposobiona w tym sezonie Bytova Bytów (20 goli w 10 kolejkach) w sobotę zagrała na stadionie miejskim przy ul. Mickiewicza z Wigrami Suwałki. Piłkarze prowadzenie przez trenera Adriana Stawskiego notują ostatnio bardzo dobre wyniki i tę passę będą chcieli podtrzymać. Wygrać co prawda nie zdołali, ale punkt zdobyli.

Bytovia wciąż zadziwia i zadziwia. Jej wrześniowy dorobek to, licząc od ostatnich meczów, remis 1:1 w Nowym Sączu z Sandecją, wygrana w Bytowie 4:1 z GKS-em Tychy i wygrana w Łodzi z ŁKS-em 3:2.

W sobotę naprzeciwko bytowskiej ekipy stanęli piłkarze Wigier Suwałki, którzy także imponują formą. Dość zaznaczyć, że w pięciu ostatnich meczach drużyna Kamila Sochy zdobyła 11 punktów i dzielą ją od Bytovii już tylko trzy "oczka".

Najmłodsza drużyna I ligi (średnia wieku 21,9 lat) jako pierwsza wyszła w Bytowie na prowadzenie. W 36 minucie gola dla Wigier zdobył Aron Stasiak. Na szczęście, ten wynik długo się nie utrzymywał i tuż po przerwie "Czarne Wilki" wyrównały za sprawą Łukasza Wróbla. Więcej bramek już w sobotę nie padło, ale Bytovia zdołała utrzymać serię meczów zakończonych punktowym dorobkiem.

Materiał oryginalny: Fortuna I liga. Bytovia Bytów podzieliła się punktami z Wigrami Suwałki - Dziennik Bałtycki