Mecz Garbarnia Kraków - Warta Poznań ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Garbarnia Kraków - Warta Poznań ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

1 1 połowa

• Koniec meczu! Rezerwowy Jakub Wróbel odwraca losy meczu z Wartą Poznań i dzięki dwóm bramkom zapewnia Garbarni cenne 3 punkty!

• Paweł Piceluk za Radosława Jasińskiego.

• Wróbel przejmuje piłkę zagraną... wślizgiem przez Pietrasa, i po odwróceniu się w "szesnastce" uderza po dalszym rogu nie do obrony!

• Chyba dla Garbarni! DUBLET JAKUBA WRÓBLA!!!

• Sylwester Rasmus dolicza 3 minuty do drugiej połowy. Dla kogo komplet punktów?

• Od kilkunastu minut bramka dla gospodarzy wisiała w powietrzu! Najpierw Ogar obił poprzeczkę, a po chwili niepilnowany w polu karnym gości Wróbel doskakuje do centry Wójcika z prawej strony i uderzeniem głową, z 5. metra, daje Garbarni remis!

• GARBARNIA WYRÓWNUJE! JAKUB WRÓBEL!!!

• Żółta kartka dla Łukasza Pietrasa za skoszenie Fadeckiego.

• ... a u gospodarzy Jakub Wróbel w miejsce Szymona Kiebzaka.

• Krzysztof Biegański zmienia Nikodema Fiedosewicza...

• Kiebzak wywalczył rzut rożny. Dośrodkowanie Serafina zostało jednak wybite.

• Tak kontra gości mogła, a właściwie powinna, przynieść podwyższenie prowadzenia. W decydującym momencie Fadecki podaje nie w tempo (za mocno) do Cierpki. Gdyby to zagranie było bardziej "dopieszczone", to Cierpka znalazłby się w sytuacji sam na sam z Cabajem!

• Niepotrzebnie zaostrza się to spotkanie. "Żółtko" na koncie Rafała Góreckiego.

• Artur Marciniak pojawia się na murawie w miejsce Łukasza Spławskiego.

• Żółta kartka dla Łukasza Spławskiego.

• Lis spokojnie interweniuje po strzale Serafina zza linii 16. metra.

• Żółta kartka dla Serhija Krykuna. Za kopnięcie interweniującego Szymusika.

• Po zagraniu Ogara Krykun łamie akcję i decyduje się na strzał. Został zablokowany przez Szymusika.

• Przerwa w grze. Jasiński ucierpiał w starciu z rywalem. Nie podnosi się z murawy.

• Poznaniacy radzą sobie z centrą Janickiego na bliższy słupek.

• Górecki blokuje dośrodkowanie Fadeckiego. Gospodarze mają jednak rzut rożny.

• Spławski pada w polu karnym rywala, chcąc dopaść do piłki wrzuconej przez Fadeckiego. Gwizdek sędziego milczy - o faulu i rzucie karnym nie może być mowy.

• Po chwili Lis odbija piłkę po uderzeniu Wójcika. Coraz większa przewaga gospodarzy.

• Kiebzak minimalnie chybił! Po indywidualnej akcji Serafina, jego technicznie uderzenie w stronę dalszego rogu o centymetry mija bramkę Lisa!

• Górecki zdecydowanie wybija piłkę po dośrodkowaniu Fiedosewicza. Po chwili drugi z wymienionych zdecydował się na solową akcję, ale został skutecznie powstrzymany.

• W odpowiedzi atak Warty. Szymusik zagrywa w pole karne, ale żaden z jego kolegów nie zdążył za akcją.

• Krykun Zagrywa w pole karne gości. Do nikogo...

• Z wysokiego "C" zaczęli drugą odsłonę gospodarze. Ogar posyła dobre podanie na prawe skrzydło do kolegi, ale wmieszał się w to Fiedosewicz, który wślizgiem wybija piłkę.

• Krykun mógł szybko doprowadzić do remisu! Uderzeniem z pola karnego "stempluje" "tylko" słupek" bramki Lisa!

• Druga połowa rozpoczęta. Warta przystępuje do niej bez zmian.

• Na pewno zmiana po stronie gospodarzy: Przemysław Lech w miejsce Marka Masiudy.

• Wracamy do Krakowa, gdzie dobiega końca przerwa w meczu Garbarnia - Warta Poznań. Po pierwszej połowie goście prowadzą dzięki bramce do "szatni" Grzegorza Szymusika.

Co nas czeka po zmianie stron?

• Koniec pierwszej połowy. Warta Poznań prowadzi w Krakowie z Garbarnią po bramce Grzegorza Szymusika z 44. minuty.

• WARTA NA PROWADZENIU!

• GOL (DO SZATNI) DLA WARTY! GRZEGORZ SZYMUSIK!!!

• Górecki przerywa rajd Szymusika. Rzut rożny dla Warty może być ostatnią akcją w pierwszej połowie.

• Cabaj spokojnie chwyta piłkę po centrze Janickiego.

• Kalemba przechwytuje piłkę po dośrodkowaniu Jasińskiego. A za jego plecami czyhało dwóch rywali...Nie pomylił się w kluczowym momencie.

• Fadeckiemu brakowało trochę centymetrów, by sięgnąć piłkę po zagraniu Fiedosewicza. Składna akcja spaliła na panewce.

• Masiuda ponownie w roli głównej. Blokuje dośrodkowanie Janickiego.

• Groźnie zapowiadała się akcja Fiedosewicza. Poradził sobie z nim Masiuda.

• Serafin nie zdołał "zamknąć" akcji po zagraniu Krykuna wzdłuż linii bramkowej.

Dzieje się coraz więcej i ciekawiej przy Reymonta.

• Zrobiło się cieplej pod bramką Lisa. Po centrze z narożnika Garzeł zgrywa głową na 5. metr do Ogara, lecz ten uderza obok bramki gości.

• Dośrodkowanie Góreckiego zostało w ostatniej chwili zablokowane. Garbarnia ma jednak rzut rożny.

• W odpowiedzi nieudana próba Kiebzaka. Lis wznawia grę z "piątki".

• Fadecki decyduje się na strzał z dalszej odległości. Piłka w bezpiecznej odległości mija bramkę Cabaja.

• Kolejny raz Serafin z rzutu wolnego. Tym razem centruje - piłkę głową wybija Kieliba.

• Ależ to mogła być odpowiedź gospodarzy! Po bezpośrednim uderzeniu z rzutu wolnego Serafina Lis z trudem odbija piłkę na rzut rożny!

• Ależ bliscy gola byli teraz goście! Atomowe uderzenie Jasińskiego z pola karnego obija poprzeczką i na linii bramkowej! Cierpce nie udało się wepchnąć piłkę do siatki przez przez pressing defensywy Garbarnii!

• Lis spokojnie łapie piłkę po dośrodkowaniu Kiebzaka z bocznego sektora.

• Kieliba zagrywa prostopadle do wychodzącego na czystą pozycję Ogara. W sytuacji w porę zorientował się Kieliba, który "przeciął" podanie.

• A teraz Wójcik decyduje się na strzał zza pola karnego. Został jednak zablokowany.

• Siła złego na jednego. Akcja Góreckiego została skutecznie zastopowana przez defensywę gości.

• Gwizdek sędziego i pierwsze połowa rozpoczęta!

• Obie jedenastki wychodzą na murawę! Za moment losowanie stron!

• W rundzie jesiennej był remis (1:1. Wynik spotkania otworzył w 35. minucie Jakub Wróbel. Na niespełna kwadrans przed końcem meczu wyrównał Bartosz Kieliba.

Jak będzie dzisiaj?

• Rezerwowi Garbarni Kraków: Aleksander Kozioł - Paweł Pyciak, Jakub Wróbel, Bartłomiej Mruk, Karol Kostrubała, Przemysław Lech, Grzegorz Gawke

Rezerwowi Warty Poznań: Tomasz Laskowski - Wojciech Onsorge, Niklas Zulciak, Paweł Piceluk, Artur Marciniak, Krzysztof Biegański, Mateusz Wypych.

• Po 18 spotkaniach gospodarze dzisiejszego spotkania plasują się na ostatnim miejscu w tabeli z dorobkiem zaledwie 12 punktów. W ostatnich 5 kolejkach piłkarze Bogusława Pietrzaka zanotowali aż 4 porażki, w tym - jak Biało-czerwoni - trzy z rzędu. Przed tygodniem ulegli na wyjeździe Stali Mielec aż 1:6.

Z kolei poznaniacy, którzy zgromadzili o 8 punktów więcej od rywala, są na 14. miejscu w tabeli (2 "oczka" przewagi nad strefą spadkową). Ostatnie 5 spotkań to 2 zwycięstwa i 3 porażki (2 z rzędu) - u siebie z Bruk-Bet Termalicą (1:2) i Stomilem (0:1).

• Przed pierwszym gwizdkiem Sylwestra Rasmusa warto zapoznać się zapowiedzią:

• Witamy i zapraszamy do Krakowa, gdzie za 20 minut, w ramach 19. kolejki Fortuny 1. ligi, Garbarnia Kraków podejmie Wartę Poznań. Oba zespoły są pogrążone w kryzysie i dzisiejszy komplet punktów złapać głęboki oddech przed długą walką o utrzymanie na zapleczu Ekstraklasy.

JCZ

Gol24

Aktualizacja:

Gol24

Garbarnia - Warta LIVE! Kiedy jak nie teraz? Krakowski beniaminek musi zacząć punktować ©Roger Gorączniak

Mecz Garbarnia Kraków - Warta Poznań ONLINE. W pierwszym spotkaniu padł remis 1:1, a jak będzie teraz? Na stadionie przy Reymonta spotkają się dwaj beniaminkowie, którzy walczą jedynie o utrzymanie. Początek o 12:45, relacja LIVE w GOL24.

Mecz Garbarnia Kraków - Warta Poznań ONLINE

Z grona wszystkich beniaminków to właśnie Garbarnia radzi sobie najsłabiej. Jest na samym dnie tabeli, ponieważ uzbierała tylko dwanaście punktów (trzy wygrane i trzy remisy). Jeżeli nie zacznie regularnie punktować, to szybko powróci do realiów drugoligowych.

Planu naprawy na razie chyba nie ma. Nie pomogła zmiana trenera. Pod wodzą Bogusława Pietrzaka drużyna z Krakowa wygrała tylko jedno z pięciu spotkań. A w zeszłej kolejce zanotowała najwyższą porażkę w sezonie - w Mielcu uległa Stali, przegrywając aż 1:6.

Sytuacja Warty przedstawia się niewiele lepiej. Ostatnie porażki ze Stomilem Olsztyn (0:1) i Bruk-Bet Termaliką Nieciecza (1:2) sprawiły, że ma ledwie punkty przewagi nad strefą zagrożoną spadkiem. Sobotnie zawody poprowadzi sędzia Sylwester Rasmus z Torunia. Pierwszy gwizdek już o godzinie 12:45.

Sonda

Fortuna 1 Liga: Kto wygra mecz Garbarnia Kraków - Warta Poznań?

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Warta - Garbarnia 1:1 (1 liga, 27.07.2018)
Garbarnia - Warta 1:1 (2 liga, 26.05.2018)
Warta - Garbarnia 1:0 (2 liga, 04.11.2017)

Mecz Garbarnia Kraków - Warta Poznań TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Polsat Sport Extra. W internecie płatna transmisja w aplikacji IPLA TV. Komentuje duet Tomasz Włodarczyk – Janusz Kudyba. Reporterem z murawy będzie Grzegorz Michalewski. Relacja LIVE w GOL24.pl od 12:45.