• Koniec meczu! GKS Jastrzębie pokonuje Resovię w ostatnim meczu sezonu!

• Dwie minuty doliczone do drugiej połowy.

• Gooool! Apolinarski daje prowadzenie gospodarzom!

• Rzut karny dla Resovii po faulu na Heblu

• Skórecki w miejsce Bondarenki

• Jadach w miejsce Zejdlera

• Żółta kartka dla Zejdlera po brzydkim faulu.

• Kolejna próba GKS, tym razem piłka wyszła jednak za linię końcową i od bramki goście.

• Żółtą kartką ukarany zostaje Hebel

• Gooool! GKS dopiął swego i mamy remis! Po dośrodkowaniu piłkę do bramki kieruje Mróz!

• GKS chce pożegnać się z kibicami w dobrym stylu i nie zakłada porażki. Od początku drugiej połowy próbuje odrobić straty. Było blisko, ale piłkę z linii bramkowej wybił obrońca Resovii

• Początek drugiej połowy!

• Koniec pierwszej połowy. Resovia prowadzi 1:0 po rzucie karnym.

• Mogło być 1:1, ale GKS nie wykorzystał dogodnej okazji. Jeden z piłkarzy gospodarzy niecelnie uderzył z bliska i posłał piłkę ponad bramką!

• Żółtą kartką za faul ukarany został Farid Ali

• Kubowicz trafia do siatki z 11 metrów! Resovia prowadzi 1:0!

• Mamy rzut karny dla gości!

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego gospodarze zdołali oddać strzał. Poprzeczka ratuje jednak Resovię! Ciągle 0:0.

• Wyrywa się do przodu Szczepan, który raz po raz łapany zostaje na ofsajdzie.

• W odpowiedzi Hebel z dystansu, ale bardzo niecelnie.

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzał głową musiał bronić Łakota. Pierwsza groźna okazja w tym spotkaniu.

• Gospodarze próbują atakować. Wywalczyli rzut rożny.

• Kolejne minuty mijają i niewiele dzieje się na boisku. Widać, że dla piłkarzy obu zespołów mecz nie ma stawki.

• Od pierwszych minut niewiele dzieje się na boisku. Spotkanie nie ma już znaczenia w kontekście układu tabeli. Oba zespoły zapewniły już sobie utrzymanie i dzisiaj walczą tylko o pozostawienie po sobie dobrego wrażenia na koniec sezonu.