Rafał Musioł
GKS Katowice - Odra Opole. Byliście wśród kibiców na trybunach? Odnajdźcie się na zdjęciach naszego fotoreportera! Marzena Bugała-Azarko
Niewielu kibiców przyszło na mecz GKS Katowice z Odrą Opole. Po pierwszej połowie sympatycy gości mieli powody do zadowolenia, ale potem radość zapanowała w sektorze gości. Byliście wśród kibiców na trybunach? ZOBACZCIE ZDJĘCIA KIBICÓW

ZOBACZ ZDJĘCIA KIBICÓW

Gdy po pierwszej połowie meczu z Odrą Opole piłkarze GKS Katowice prowadzili z Odrą Opole 2:0, ich kibice byli więcej niż zadowoleni. Na pustawym Blaszoku i na trybunie krytej rodziła się nadzieja, że po czterech porażkach z rzędu ekipa Jacka Paszulewicza zaczyna odrabiać straty.

Po zmianie stron wrażenie to szybko jednak prysło, a gole tracone przez gospodarzy (pierwszy po fatalnym błędzie stopera, drugi po strzale samobójczym) wywołały radość w sektorze gości i frustrację wśród sympatyków GieKSy.

Im bliżej końca spotkania, tym głośniej było słychać niezadowolenie. Kibice skandowali "K... m..., GieKSa grać" i prezsja z trybun wyraźnie rosła. Warto przypomnieć, że dzień wcześniej piłkarze ze sztabem szkoleniowym gościli na meczu hokeistów, którzy pokonali mistrzów Polski z Tychów. Futboliści wysłuchali wówczas okrzyków "To jest ta GieKSa, piłkarze, to jest ta GieKSa".

Nieoficjalnie wiadomo, że stawką środowego meczu była posada trenera Jacka Paszulewicza.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Kibic. Sportowy Magazyn Dziennika Zachodniego

Materiał oryginalny: GKS Katowice - Odra Opole ZDJĘCIA KIBICÓW Na trybunach frustracja, posada trenera stawką meczu - Dziennik Zachodni