GKS Tychy - Miedź Legnica ZDJĘCIA KIBICÓW W piątkowy wieczór tyscy fani przyszli dopingować zespół. Kibice Miedzi pokazali torsy

Tomasz Kuczyński
13.08.2021. Kibice na meczu GKS Tychy - Miedź Legnica.Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Lucyna Nenow / Polska Press
W piątek 13.08.2021 r. w meczu 3. kolejki Fortuna 1. Ligi GKS Tychy grał z Miedzią Legnica. To było drugie spotkanie tyskiej drużyny na swoim boisku w tym sezonie. Oba zespoły są stawianie w gronie faworytów do awansu. Frekwencja na stadionie wyniosła 2784 widzów. Zobacz ZDJĘCIA KIBICÓW na meczu GKS Tychy - Miedź Legnica.

Tyszanie zaczęli sezon od meczu u siebie z ŁKS-em Łódź, zremisowanym 1:1. 30 lipca na stadionie przy Edukacji stawiło się 3458 kibiców. GKS w 2. kolejce przegrali w Rzeszowie z Resovią 0:1. Natomiast Miedź wygrała dwa pierwsze mecze.

Zobacz ZDJĘCIA KIBICÓW na meczu GKS Katowice - Miedź Legnica, 13.08.2021

Kibice GKS-u Tychy liczyli, że w piątek zobaczą pierwszą wygraną swego zespołu w tym sezonie. Głośno wspierali tyskich piłkarzy od pierwszych minut. Na stadionie byli też fani Miedzi, dzięki przy Edukacji oba "młyny" robiły duży hałas. Kibice drużyny gości przed końcem I połowy postanowili podkreślić gorącą atmosferę zdejmując koszulki i prezentując nagie torsy.

13.08.2021. GKS Tychy - Miedź Legnica.  Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE

GKS Tychy - Miedź Legnica ZDJĘCIA, WYNIK, RELACJA Tyszanie z...

Mecz mógł się podobać, był prowadzony w szybkim tempie, kibice nie mogli się nudzić. Do przerwy było jednak 0:0. Na początku II połowy w lepszych humorach byli kibice Miedzi, bo ich zespół objął prowadzenie (trafił w 50. minucie Krzysztof Drzazga). W 58. minucie Drzazga podwyższył z karnego na 2:0.

Gdy w 84. minucie Patryk Makuch trafił z bliska na 3:0 część widzów zaczęła opuszczać trybuny.

GKS Tychy - Miedź Legnica 0:3 (0:0)

Bramki: 0:1 Krzysztof Drzazga (50), 0:2 Krzysztof Drzazga (58-karny), 0:3 Patryk Makuch (84)

GKS Tychy: Konrad Jałocha - Maciej Mańka, Nemanja Nedić, Kamil Szymura (64. Oskar Paprzycki), Krzysztof Wołkowicz - Kacper Janiak (80. Michał Staniucha), Sebastian Steblecki (64. Jakub Piątek), Wiktor Żytek, Łukasz Grzeszczyk, Kacper Piątek (64. Kamil Kargulewicz) - Tomas Malec (64. Gracjan Jaroch).

Miedź: Paweł Lenarcik - Marcin Garuch (88. Michał Pojasek), Nemanja Mijusković, Szymon Matuszek, Jon Aurtenetxe, Jurich Carolina - Maciej Śliwa (71. Szymon Stróżyński), Maxime Dominguez (85. Mehdi Lehaire), Damian Tront, Krzysztof Drzazga (71. Kamil Zapolnik) - Patryk Makuch (85. Michał Bednarski).

Żółte kartki: Grzeszczyk, Kargulewicz - Dominguez

Sędziował: Jacek Małyszek (Lublin)