GKS Tychy – Puszcza Niepołomice 1:1. ZDJĘCIA KIBICÓW

Tomasz Kuczyński
GKS Tychy – Puszcza Niepołomice 1:1
GKS Tychy – Puszcza Niepołomice 1:1 Marzena Bugała-Azarko
W meczu 13. kolejki Nice 1. Ligi GKS Tychy grał z Puszczą Niepołomice. Mecz oglądało 3527 widzów.

W sobotę w roli trenera GKS-u Tychy debiutował Ryszard Tarasiewicz. Gdy zmierzał na ławkę trenerską kibice przywitali go brawami. Fani z „młyna” tuż przed pierwszym gwizdkiem sędziego skandowali: „Tylko zwycięstwo, tyszanie tyko zwycięstwo”.

Przed sektorem prowadzącym doping zawieszono trzy flagi: „GKS Tychy, Górny Śląsk” z klubowym, „Ultras”z trupią czaszką oraz „GKS Tychy. Precz z Komuną” z przekreślonymi sierpem i młotem.

W 35. minucie kibiców zdenerwował sędzia, który nie podyktował rzutu karnego dla GKS-u i ukarał żółtą kartką Adriana Łuszkiewicza za symulowanie faulu. Pod adresem arbitra „poleciały” niecenzuralne okrzyki, a gdy sędziowie schodzili do szatni na przerwę, usłyszeli gwizdy.

Gwizdy usłyszeli też tyscy piłkarze, kiedy stracili bramkę, ale potem fanom trochę poprawiły się humory.

Materiał oryginalny: GKS Tychy – Puszcza Niepołomice 1:1. ZDJĘCIA KIBICÓW - Dziennik Zachodni