GKS Tychy – Stal Mielec 1:1 ZDJĘCIA KIBICÓW Pierwszy mecz przy Edukacji w tym roku

Tomasz Kuczyński
Tak kibice GKS-u Tychy wpierali swoich piłkarzy na meczu ze Stalą Mielec
Tak kibice GKS-u Tychy wpierali swoich piłkarzy na meczu ze Stalą Mielec Karina Trojok
W meczu 24. kolejki Fortuna 1. Ligi GKS Tychy grał w piątek ze Stalą Mielec. To było pierwsze wiosenne spotkanie tyskiej drużyny przed własną publicznością. Byłeś na meczu? A może byli Twoi znajomi? Zobacz ZDJĘCIA KIBICÓW z meczu GKS Tychy – Stal Mielec. Spotkanie oglądało 2978 widzów.

Poprzednio kibice GKS-u Tychy mogli zobaczyć swych piłkarzy w meczu domowym Fortuna 1. Ligi 24 listopada, kiedy pokonali GKS Katowice 0:4. Na koniec rundy jesiennej tyska drużyna przegrała w Niecieczy z Bruk-Bet Termaliką 1:3. Wiosną dla podopiecznych trenera Ryszarda Tarasiewicza zaczęła się od dwóch wyjazdów – do Olsztyna (porażka ze Stomilem 0:2) i do Krakowa (wygrana z Garbarnią 3:1).

W piątek po ponad trzech miesiącach oczekiwania kibice GKS-u Tychy mogli wreszcie obejrzeć mecz na stadionie przy Edukacji. Długi czas bez meczów sprzyjał też murawie, z którą w Tychach są problemy. Zastosowano naświetlania i z wysokości trybun boisko wyglądało znacznie lepiej niż ostatnio.

Zobacz zdjęcia:

Tyscy kibice głośno wpierali zespół gospodarzy, ale w 25. minucie powody do radości mieli sympatycy Stali, bo Bartosz Nowak dał prowadzenie gościom. Fani z Mielca siedzieli w sektorze za bramką, do której wpadła piłka.

Humory kibiców GKS-u poprawiły się, gdy wyrównał Łukasz Sołowiej w 51. minucie. Mecz zakończył się remisem 1:1, choć okazji jeszcze nie brakowało.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Raków Częstochowa wygrywa z kim chce i jak chce

Magazyn Sportowy Dziennika Zachodniego KIBIC

Materiał oryginalny: GKS Tychy – Stal Mielec 1:1 ZDJĘCIA KIBICÓW Pierwszy mecz przy Edukacji w tym roku - Dziennik Zachodni