Gol Pawła Cibickiego w szwedzkiej ekstraklasie [WIDEO]

Marcin Trzyna
Paweł Cibicki
Paweł Cibicki facebook.com
Paweł Cibicki strzelił gola w meczu 9. kolejki szwedzkiej ekstraklasy pomiędzy Jonkopings Sodra i Helsingborgs IF. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

Jonkopings przegrywało u siebie 0:1 z Helsingborgs IF po bramce Jensena z 45. minuty. Gospodarze wyrównującą bramkę zdobyli w 48. minucie, gdy na listę strzelców wpisał się 22-letni Paweł Cibicki. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1, a Cibicki rozegrał pełne 90 minut. Dla wypożyczonego z Malmo zawodnika był to czwarty ligowy gol w obecnym sezonie.

Najlepsze piłkarskie newsy - polub nas!

Materiał oryginalny: Gol Pawła Cibickiego w szwedzkiej ekstraklasie [WIDEO] - Gol24