1 1 połowa

Sandecja Nowy Sącz

0

0 1 połowa

• Koniec meczu! Górnik pokonuje Sandecję 3:0! Łęcznianie zagrają w barażach o Ekstraklasę z GKS Tychy. 16 czerwca o 18 w Tychach odbędzie się mecz półfinałowy, którego zwycięzca zagra w finale baraże ze zwycięzcą drugiego dwumeczu.

• Jeszcze żółta kartka dla Śpiączki

• Trzy minuty doliczone do meczu, ale nic tu nie może się już zmienić.

• Żółądź w miejsce Boczka

• Banaszak mocno i pewnie umieszcza piłkę w siatce! 3:0 i Górnikowi już chyba nic nie odbierze gry w barażach!

• Rzut karny dla Górnika!

• Żółta kartka dla Maka za faul.

• Goool! Górnik podwyższa prowadzenie po trafieniu Śpiączki!

• Górnik dąży do podwyższenia prowadzenia, tym razem jednak piłka zatrzymała się na poprzeczce

• Dośrodkowanie z kornera, próbował szczęścia Midzierski, ale piłka poszybowała ponad bramką.

• Górnik w ataku. Po uderzeniu Śpiączki odbita piłka wyszła na rzut rożny

• Początek drugiej połowy!

• Koniec pierwszej połowy! Górnik prowadzi 1:0 po rzucie karnym!

• Końcowe minuty pierwszej połowy, Górnik kontroluje grę, zadowolony z wyniku.

• Kolejna okazja Górnika! Strzał z bliskiej odległości bardzo sprawnie obronił jednak Tokarz!

• Mogło być 2:0, jednak gospodarze nie połapali się w zamieszaniu w polu karnym i nie zdołali oddać strzału. Sandecja uspokaja sytuację i wyprowadza piłkę poza obręb "szesnastki".

• Walski posłał mocną piłkę ponad murem, ale także tuż ponad poprzeczką.

• Rzut wolny dla Sandecji sprzed pola karnego. Może być groźnie!

• W końcu groźna okazja gości! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzał głową oddał Boczek, ale piłkę nad poprzeczką przeniósł Kostrzewski!

• Sandecja próbuje budować ataki pozycyjne, ale nie umie przebić się przez zasieki gospodarzy. W końcu próba strzału z dużego dystansu, ale piłka mija bramkę Kostrzewskiego.

• Po początkowym okresie przewagi Sandecji, Górnik objął prowadzenie i przejął kontrolę nad spotkaniem. Teraz tylko katastrofa może odebrać łęcznianom grę w barażach o Ekstraklasę.

• Gooool! Banaszak pewnie egzekwuje rzut karny! Bramkarz rzucił się w przeciwnym kierunku

• Boczek fauluje w polu karnym, za co ukarany zostaje żółtą kartką

• Cały czas to Sandecja ma więcej z gry. Gospodarzom do gry w barażach wystarczy remis, ale jedna stracona bramka może mocno skomplikować ich sytuację.

• Sandecja nie zamierza dzisiaj ułatwiać zadania Górnikowi i od początku walczy o zdobycie bramki.

• Pierwszy gwizdek sędziego i gramy!

• Legniczanie tracą do Górnika trzy punkty. Obydwa bezpośrednie spotkania tych drużyn zakończyły się wynikami 1:0 dla gospodarzy. Oznacza to, że w przypadku zrównania się ilością zdobytych punktów, decydować będzie korzystniejsza różnica bramek w spotkaniach w danym sezonie.

• Zielono-czarni po 33. kolejkach rozgrywek zaplecza PKO Ekstraklasy plasują się na 6. miejscu w stawce. Jeśli je utrzymają, zagrają w barażach o awans. Na potknięcie łęcznian czeka Miedź Legnica.

• Witamy w relacji na żywo ze spotkania Górnika Łęczna z Sandecją Nowy Sącz w ramach ostatniej, 34. kolejki tego sezonu Fortuna 1 Ligi.