Gra 1. liga piłkarzy ręcznych [22-23.10.2022]. Sprawdź wyniki

W weekend 22-23.10. 2022 gra 1. liga piłkarzy ręcznych. Sprawdź wyniki.
W weekend 22-23.10. 2022 gra 1. liga piłkarzy ręcznych. Sprawdź wyniki. Archiwum
W weekend 22-23.10.2022 gra 1. liga piłkarzy ręcznych. Sprawdź wyniki.

KSZO Ostrowiec Św. - SMS ZPRP I Kielce 42:37 (23:15) - rozegrany awansem

SMS ZPRP II Kielce - KSSPR Końskie 39:38 po karnych (34:34, 19:18)
SMS ZPRP II: Sowiak, Popielecki - Luksa 2, Aksamit 2, Mielczarski 3, Cacak 1, Korus 4 (2), Bujok 1, Olczyk 4, Rodak 4, Pepliński 6, Markowski 1, Pilz 3, Fajfer 3.
KSSPR: Markowski 1, Witkowski, Baran - Janus 3, Woś 5 (1), Falasa 4, W. Sękowski, Ł. Sękowski 5, Biegaj 4, Kordos, Włodarski 3, Rożnowski 4, Matyjasik 4 (4), Słonicki 1.

W 35 minucie meczu doszło do niebezpiecznej sytuacji. Będącego w wyskoku Jacka Fajfera z SMS sfaulował Rafał Biegaj. Zawodnik gospodarzy upadł tak niebezpiecznie, że doznał urazu głowy i prawej ręki. Sprawca zobaczył czerwoną kartkę, a ofiara została odwieziona do szpitala.

Spotkanie przyniosło także sporo sportowych emocji. W pierwszej fazie dominowali goście, którzy w 16 minucie prowadzili 10:6. Potem kielczanie zaczęli odrabiać straty, w 22 minucie doprowadzili do remisu. W 33 minucie prowadzili już 21:18, a w 47 - 27:22. Na końcówkę konecczanie się jednak zmobilizowali. Poprawili grę w każdym elemencie i na pięć minut przed końcem, po serii pięciu bramek z rzędu, wygrywali 33:31. 27 sekund przed końcem, po golu Przemysława Matyiasika z karnego, KSSPR prowadziło 34:33, ale trzy sekundy przed końcem Kacper Olczyk wyrównał i doprowadził do karnych. W nich pomylił się tylko Łukasz Sękowski z zespołu gości.

Unimetal Recykling MTS Chrzanów - Wisła Sandomierz 39:30 (17:12)
Wisła: Skowron 1, Ciepliński - Szklarski 4, Grządkowski, Białkowski 1, A. Malinowski 2, Wiącek 5 (2), Sapielak 2, Werstler 6, Pawelczyk 5 (3), Rosowski, Moga, Radwański 4.
Goście zaczęli od prowadzenie 2:0 w 5 minucie, ale potem zaczęli mieć problemy ze skutecznością, do czego przyczynił się między innymi bramkarz miejscowych. MTS objęło prowadzenie, w 16 minucie było 9:5. Potem Wisła kilka razy zbliżała się na dwie bramki różnicy, ale końcówka pierwszej i początek drugiej połowy to już wyraźna przewaga chrzanowian.

W meczu tym doszło do braterskiego pojedynku - w Wiśle gra Aleksander, a w MTS Stanisław Malinowski.Pierwszy zdobył dwie, a drugi pięć bramek.

ASPR Zawadzkie - AZS AGH Kraków 28:36 (14:17)

Luxiona AZS UMCS Lublin - Viret CMC Zawiercie, niedziela, godz. 16

Pauzuje Orzeł Przeworsk.

GDZIE SĄ CHŁOPCY Z TAMTYCH LAT, CZYLI CO DZIŚ ROBIĄ BYŁE GWIAZDY VIVE KIELCE [ZDJĘCIA]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

RESTAURACJE, STRZELNICA, SKLEP, DEVELOPERKA, CAMPY DLA MŁODZIEŻY– ZOBACZ BIZNESY PIŁKARZY RĘCZNYCH [ZDJĘCIA]