Gra 1. liga piłkarzy ręcznych. 5-6.11.2022. Sprawdź wyniki

W weekend 5-6.11.2022 gra 1. liga piłkarzy ręcznych. Sprawdź wyniki.
W weekend 5-6.11.2022 gra 1. liga piłkarzy ręcznych. Sprawdź wyniki. Archiwum

KSZO Ostrowiec Św. - Viret CMC Zawiercie 36:28 (17:15)
KSZO: Piątkowski, Kijewski - Bysiak 5 (1), Sobut 3, Kogutowicz 2, Dąbrowski, Konwicki 2, Majchrzak 8 (1), Zadrożny 3, Skuciński 4 (1), Smulski, Świstak 5, Wojkowski 3, Jagiełło 1.
Dobry mecz gospodarzy, szczególnie w drugiej połowie. KSZO wprawdzie dobrze zaczął (8 minuta 6:1), ale potem gra gospodarzy kompletnie się zablokowała i po 16 minutach drużyna trenera Tomasza Radowieckiego przegrywała 8:9. To był jednak chwilowy kryzys. Ostrowczanie poprawili grę w każdym elemencie, a po przerwie ich przewaga była już wyraźna.

KSSPR Końskie - Wisła Sandomierz 29:24 (19:12)
KSSPR: Markowski, Baran, Witkowski - Woś 5, Falasa 5, W. Sękowski, Janus 2, Ł. Sękowski 6, B. Sękowski 1, Kordos, Ciszek, Włodarski 2, Rożnowski 3, Matyjasik 4 (2), Słonicki 1.
Wisła: Skowron, Ciepliński - Szklarski 2, Pawelczyk 3 (1), Grządkowski, Białkowski 4, A. Malinowski 6, Wiącek 1, Sapielak, Stypa, Werstler, Rosowski 1, Moga, Radwański 7 (4).
Wisła bardzo słabo zaczęła mecz i w 11 minucie KSSPR prowadziło 7:1, a siedem minut później 11:4. Początek ustawił cały mecz, bo potem był on bardziej wyrównany, ale sandomierzanie ani raz nie zbliżyli się na mniejszą różnicę niż pięć goli. W 37 minucie gospodarze prowadzili już 24:14.

SMS ZPRP II Kielce - SMS ZPRP I Kielce przełożony
ASPR Zawadzkie - Orzeł Przeworsk 37:34 (18:13)
Unimetal Recycling MTS Chrzanów - AZS AGH Kraków 25:30 (15:17)
Pauzuje Luxiona AZS UMCS Lublin.

GDZIE SĄ CHŁOPCY Z TAMTYCH LAT, CZYLI CO DZIŚ ROBIĄ BYŁE GWIAZDY VIVE KIELCE [ZDJĘCIA]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

RESTAURACJE, STRZELNICA, SKLEP, DEVELOPERKA, CAMPY DLA MŁODZIEŻY– ZOBACZ BIZNESY PIŁKARZY RĘCZNYCH [ZDJĘCIA]