Gra 1. liga piłkarzy ręcznych [7-9.10. 2022]. Zobacz wyniki

W weekend 7-9.10. 2022 gra 1. liga piłkarzy ręcznych. Zobacz wyniki.
W weekend 7-9.10. 2022 gra 1. liga piłkarzy ręcznych. Zobacz wyniki. Sandra Krakowiak

Wisła Sandomierz - KSZO Ostrowiec Św. 30:37 (12:17)
Wisła: Skowron, Ciepliński - Szklarski 1, Pawelczyk 3, Białkowski 3, A. Malinowski 3, Wiącek 5 (3), Sapielak, Werstler 6, Rosowski, Radwański 9.
KSZO: Kijewski - Bysiak 1, Sobut 8, Kogutowicz 6, Granat 2, Dąbrowski, Konwicki, Majchrzak 3, Zadrożny 4, Chudzik 2 (1), Skuciński 6 (1), Smulski, Świstak 2, Jagiełło 3.
Goście wygrali bez większych problemów, prowadząc przez cały mecz, mimo że w końcówce pierwszej połowy stracili ukaranego czerwoną kartką Mateusza Bysiaka. W 8 minucie było 2:6, w 20 - 5:12. Po zmianie stron spotkanie było już bardziej wyrównane, a nawet początkowo z lekką przewagą Wisły, która w 38 minucie zbliżyła się na trzy bramki różnicy (18:21). Potem jednak sześć bramek w osiem minut zdobył dla KSZO były zawodnik Wisły, Hubert Skuciński i ostrowczanie znów odskoczyli na bezpieczną przewagę.

SMS ZPRP I Kielce - ASPR Zawadzkie 39:28 (19:16)
SMS ZPRP I: Wysocki, Sowiak - Wleklak 2, Rybarczyk 4, Wrona 5, Wasiak 9 (1), Welcz 3, Wierzbicki 4, Sarnowski 3, Jurasik 3, Zając, T. Bojarczuk 3, Luksa 1, Burzyński 2.
Kielczanie prowadzili w tym samym spotkaniu niemal od początku, od remisu 3:3 wyciągnęli na 6:3, 22 minucie wygrywali już 16:10, a okres między 39 a 48 minutą wygrali 9:1 i było 34:21.

KSSPR Końskie - Unimetal Recycling MTS Chrzanów 24:25 (14:14).
KSSPR: Markowski, Baran - Janus 3, Woś 2, Falasa 4, W. Sękowski, Kozłecki, Ł. Sękowski, B. Sękowski 2, Biegaj 4, Kordos 1, Włodarski 5, Rurarz, P. Matyjasik 3 (2).

O wygranej gości zadecydował rzut wolny, skutecznie wykonany przez Marcina Hardzinę, już po upływie czasu gry. Spotkanie było bardzo wyrównane, prowadzenie kilka razy przechodziło z rąk do rąk. W 18 minucie "Konie" przegrywały 6:9, ale tuż przed przerwą doprowadziły do remisu. W 43 minucie gospodarze wygrywali 20:16, ale w 57 na prowadzenie 23:22 wyszli chrzanowianie. Kiedy tuż przed końcem Przemysław Matyjasik doprowadził do remisu 24:24, były nadzieje, że KSSPR zgarnie chociaż dwa punkty dodatkowym konkursie karnych...