Gra 2. liga piłkarzy ręcznych. Vive II wygrało derby Kielc z SMS ZPRP. 15 goli Jakuba Pindy

W weekend 29-30.10.20022 gra 2. liga piłkarzy ręcznych.
W weekend 29-30.10.20022 gra 2. liga piłkarzy ręcznych. Archiwum
W weekend 29-30.10.20022 gra 2. liga piłkarzy ręcznych. Vive II wygrało derby Kielc z SMS ZPRP.

Vive II Kielce - SMS ZPRP III Kielce 36:31 (17:16)
Vive II: Błażejewski, Biela - Pinda 15 (5), Augustowski, Winiarski 5, Urban, Barucha 6, O. Trela 3, Sęk 2, Osman 4, Pakaszewski, Walczyński, Rataj, Dąbrowski, Lubczyński, D. Trela 1.
SMS ZPRP III: Kosmal, Kaleta - Chłopek 4, Latosiński 7 (4), Dorsz, Wiśniewski 2, Kula 3, Tobera 1, Stawowy, Faliszewski 2 (1), Flak 3, Sondej 2, Marzec 1 (1), Wojsa 6, Myśko.

Początek meczu dla drużyny SMS, ale po kwadransie na prowadzenie wyszli gospodarze. W końcówce pierwszej połowy dużo bramek zdobywał dla nich Jakub Pinda, który zakończył mecz z aż 15-bramkowym dorobkiem. Na początku drugiej połowy Vive zaczęło odjeżdżać, w 35 minucie prowadziło 21:17, w 42 - 27:20, a w 54 już 36:27.

Grunwald Ruda Śląska - Tężnia Busko-Zdrój 34:36 po karnych (33:33, 15:13)

Jedynka Myślenice - UKS SMS Wybicki Kielce 29:30 (13:18)
Wybicki: Stec - Bernacki 1 (1), Bąk 5 (2), Chodur 5, Ciszek 1, Dziedzic 1, Majcher, Pawlikowski, Pieńkus 3, Wieliczko 5, Wacek, Daniel Walaszczyk 2, Dawid Walaszczyk 5, Jakimiec 2.

Zespół z Kielc bardzo dobrze rozpoczął mecz - od stanu 3:3 w 8 minucie zdobył sześć bramek z rzędu, w 17 minucie prowadził już 11:4. W drugiej połowie Wybicki długo kontrolował sytuację, Jedynka zbliżyła się na jedną bramkę dwa razy dopiero ostatnich minutach meczu.

MKS Ustroń - UKS 31 Rokitnica Zabrze 27:26 (14:16)
Stal II Mielec - SPR Górnik Zabrze 18:33 (4:19)