Gra grupa 1 świętokrzyskiej piłkarskiej klasy A. Pierwsza wiosenna kolejka [WYNIKI]

dw
W weekend odbędzie się pierwsza wiosenna kolejka grupy 1 świętokrzyskiej, piłkarskiej klasy A. Sprawdź wyniki.

Wicher Miedziana Góra – Granat Borki, 5:0 (1:0)
Bramki: Ryński 15, Pacholczak 50 (z karnego), Drej 61 (z karnego), Lużyński 68, Wojtasiński 87.

- Dominowaliśmy od początku do końca i wygraliśmy to spotkanie w pełni zasłużenie. Rywal pierwszy celny strzał na bramkę oddał w momencie, w którym my prowadziliśmy już 5:0 - powiedział nam po meczu Przemysław Ryński, trener zespołu z Miedzianej Góry.

Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn – Gród Ćmińsk 3:1 (1:1)
Bramki Stańczyk 25, Wijas 60, Poddębniak 78 - Pietroń 33.

Do przerwy mieliśmy sporo szczęścia. Gród w pierwszej połowie stworzył sobie pięć - sześć dobrych okazji do strzelenia gola i powinien zamknąć ten mecz. Z szatni po przerwie wyszliśmy jednak grając lepiej. W drugiej połowie strzeliliśmy dwa gole po stałych fragmentach gry i nie dopuściliśmy rywala do takiej liczby okazji podbramkowych, jak w pierwszych 45 minutach - powiedział nam po meczu Mateusz Filipiak, trener Sokoła.

Samson Samsonów – Polanie Pierzchnica, 2:1 (2:0
Bramki: Piwowarczyk 24, Piwowarczyk 34 – Gwarek 90+2

Lechia Strawczyn – Orlęta Kielce 1:2