dor
W weekend 8-9 sierpnia odbyła się kolejka meczów w grupie 1 świętokrzyskiej, piłkarskiej klasy A. Sprawdź wyniki meczów i tabelę.

KS Smyków - Gród Ćmińsk 0:4 (0:3)

Bramki: Mirosław Słoń 9, Patryk Pietronik 25, Krzysztof Stańczyk 37, Mateusz Wieczorek 59.

Tęcza Gowarczów - Granat Borki 3:4 (2:1)

Bramki: Grzegorz Gałązka 21, 60, Karol Chmielewski 36 dla Tęczy.

- Prowadziliśmy już 3:1, ale w drugiej połowie straciliśmy trzy bramki po kardynalnych błędach - mówił trener Tęczy, Paweł Skowron.

Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn - Polonia Białogon Kielce 0:1 (0:0)
Bramka
: Grzegorz Grzegorski.

Skała Tumlin -MSS-Klonówka Masłów 4:1(2:1)

Bramki: Krzysztof Ślefarski 15, 69, Waldemar Armuła 35, Jakub Drogosz 53.

Skała: S. Drogosz - Lisowski (85. Moskal), Górecki, J. Drogosz, Dawid Koza (80. Papis), Armuła, Damian Koza (65. Wrona), Kita, Michta (90. Witecki) - Bracha (75. I. Koza), Ślefarski.

Lechia Strawczyn - Astra Piekoszów 2:2 (1:1)

Bramki Krzysztof Kasprzyk 43, Rafał Kurczyński 78 - Jakub Bodzioch 4, Rafał Guzy 82.

- Astra grała od 25 minuty w dziesięciu, bo przeciwnik dostał czerwoną kartkę (Tomasz Rudnicki - przyp. red). Mieliśmy dużo sytuacji, nie wykorzystaliśmy ich, więc uważam, że straciliśmy dwa punkty - powiedział trener Lechii, Mirosław Gałęziowski.

- Mimo że graliśmy długo w osłabieniu, drużyna się nie poddała, nawet gdy w końcówce straciła gola. Jestem zadowolony z remisu - mówił trener Astry, Kamil Mech.

Victoria Mniów - Polanie Pierzchnica 3:2 (1:2),

Bramki: Wiktor Kamont 45, Konrad Krakowiak 48 z karnego, Kamil Tomaszewski 90+2 z karnego dla Victorii.

- Otwarty mecz, radosny futbol, równie dobrze mogliśmy przegrać 2:3. W pierwszej połowie przegrywaliśmy już 0:2- podsumował trener Victorii, Karol Rusiński.

Radiator$ Stąporków - Samson Samsonów 2:2 (0:0),

Bramki Kordian Żak 52, 64 - Damian Piwowarczyk 67, Karol Piwowarczyk 90+2 z karnego.

Radiator$ w drugiej połowie prowadził już 2:0, ale goście zdołali doprowadzić do remisu. Gol wyrównujący padł po rzucie karnym podyktowanym za zagranie ręką w dodanym czasie.

10. KS Smyków 2 0 1-6

1. miejsce - awans do klasy okręgowej. 13-14. - spadek do klasy B.

WAKACJE PIŁKARZY RĘCZNYCH PGE KIELCE: PIĘKNE KOBIETY, NARTY WODNE, KONIE, MAJORKA, ISLANDIA… [zdjęcia]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

KARACIĆ BIERZE NUMER PO JANCU. ZOBACZ, Z JAKIMI NUMERAMI W NOWYM SEZONIE BĘDĄ GRALI ZAWODNICY PGE KIELCE