Grała grupa 3 świętokrzyskiej piłkarskiej klasy A - weekend 8-9 sierpnia [SPRAWDŹ WYNIKI]

dor
W weekend 8-9 sierpnia odbyła się kolejka meczów w grupie 3 świętokrzyskiej, piłkarskiej klasy A. Sprawdź wyniki meczów i tabelę.

Piast Osiek - UKS Baćkowice 0:1 (0:1)

Bramka: Patryk Papaj 45 z karnego.
UKS odniósł cenne wyjazdowe zwycięstwo. Pod koniec pierwszej połowy rzut karny wywalczył Bartosz Siwoń, a jedenastkę na gola pewnym strzałem zamienił Patryk Papaj. Gol "do szatni", jak się później okazało, rozstrzygnął losy spotkania.

GKS Obrazów - Baszta Rytwiany 2:2 (0:0)

Bramki: Mateusz Zimoląg 54, Rafał Kaśniewski 67 - Tomasz Strzałka 58, Mateusz Wiciki 68.

Nidzianka Bieliny - Huragan Wilczyce 2:0 (1:0),

Bramki: Seweryn Sala, Mateusz Pindral.

Koprzywianka Koprzywnica - Góral Górno 2:7 (1:5)

Bramki: Bartłomiej Czajkowski 2, Adrian Krawczyk 18, 76, Adrian Wypych 25, Łukasz Kraj 34, Robert Radek 36 z karnego, Damian Piotrowicz 55.

Arka Pawłów - Łazy Starachowice 4:1 (2:1)

Bramki Mateusz Pożoga 26, Arkadiusz Zięba 43, Krystian Zapała 69, Damian Wiącek 88 - Filip Niewczas 24.

- Początek meczu był bardzo ciężki, przegrywaliśmy 0:1. Potem zaczęliśmy przejmować inicjatywę, a w drugiej połowie już decydowana nasza przewaga, mogliśmy strzelić jeszcze kilka bramek - powiedział nam trener gospodarzy, Mirosław Kalista. Piłkarze Arki zwycięstwem uczcili otwarcie nowego stadionu w Pawłowie.

11. Koprzywianka Koprzywnica 1 0 2-7

1. miejsce - awans do klasy okręgowej. 11. - spadek do klasy B.

WAKACJE PIŁKARZY RĘCZNYCH PGE KIELCE: PIĘKNE KOBIETY, NARTY WODNE, KONIE, MAJORKA, ISLANDIA… [zdjęcia]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

KARACIĆ BIERZE NUMER PO JANCU. ZOBACZ, Z JAKIMI NUMERAMI W NOWYM SEZONIE BĘDĄ GRALI ZAWODNICY PGE KIELCE