Grała pierwsza liga piłkarzy ręcznych. 3-4.12. 2022. Sprawdź wyniki

W ten weekend w pierwszej lidze piłkarzy ręcznych odbywają się zaległe mecze oraz mecz rozgrywany awansem. Kamil Bielaszewski
W weekend 3-4.12.2022 nie odbyła się kolejka grupy D pierwszej ligi piłkarzy ręcznych, ale odbędą się mecze zaległe i rozgrywane awansem. W niedzielę KSSPR Końskie wygrało awansem z beniaminkiem rozgrywek, Luxioną AZS UMS Lublin. Sprawdź wyniki.

Pierwszoligowi piłkarze ręczni rozgrywali zaległe mecze i spotkania awansem

Orzeł Przeworsk - SMS ZPRP II Kielce 26:24 (13:11)
SMS ZPRP II: Popielecki, Sowiak - Luksa 1, Aksamit 1, Mielczarski 5, Cacak 2, Korus 3 (2), Bujok, Olczyk, Burzyński 2, Markowski 9, Pilz 1.
Na wyniku zaważył początek meczu - w 11 minucie Orzeł wygrywał 6:2. Już do końca meczu gospodarze byli na prowadzeniu, w 53 minucie było 24:18, dopiero w ostatnich minutach zespół z Kielc zmniejszył rozmiary porażki.

KSSPR Końskie - Luxiona AZS UMC Lublin 34:26 (18:11)
KSSPR: Markowski, Witkowski, Baran - Janus 7, Woś 4, Falasa 8, W. Sękowski, Ł. Sękowski 3, Kordos 2, Ciszek, Włodarski 3, Rożnowski 3, Słonicki.

AZS AGH Kraków - Viret CMC Zawiercie 39:26 (20:12)
Unimetal Recycling MTS Chrzanów - ASPR Zawadzkie 32:30 po karnych (28:28, 15:13)