Gra piłkarska 3. liga [20-21.08.2022]. Sprawdź wyniki i tabelę

dor, PK
W weekend 20-21.08.2022 gra piłkarska 3. liga. Sprawdź wyniki i tabelę.

Podlasie Biała Podlaska - Korona II Kielce 1:1 (0:0), Maciej Kurowski 77 - Michał Smolarczyk 89.
Korona II: Mamla - Zwoźny, Więckowski, Kiercz, D. Lisowski - Turek (82. Kośmider), Bielka (46. Majewski), Strzeboński, P. Lisowski (72. Sowiński), Konstantyn (72. Mucha) - Szulc (62. Smolarczyk).
Żółta kartka: Andrzejuk (Podlasie).
Czerwona kartka: Kiercz (Korona, 90+2 minuta, za faul).
Sędziował: Radosław Jemielity (Łomża).

Relacja z meczu i ocena trenera Korony II Kielce

ŁKS Probudex Łagów - Czarni Połaniec 3:0 (1:0)
Bramki: Sergiej Melinyszyn 28, Adam Imiela 55 z karnego, 67.
ŁKS Probudex: Lipiec - Melinyszyn (80. Winkler), Szymocha, Waniek - Rogoziński (80. Tonia), Imiela, Mydlarz, Seweryn - Orlik (55. Mianowany), Lepiarz (80. Chełmecki), Piróg (70. Rogala).
Czarni: Siryk - Bażant (86. Pyryt), Woś, Załucki, Smoleń (86. Śledź) - Janeczko (34. Stańczyk), Wiktor (62. Bakoski), Wątróbski, Nytko (62. Łąk) - Galara - Bawor.
Żółte kartki: Rogala, Mianowany, Seweryn, Winkler (ŁKS Probudex), Stańczyk, Łąk (Czarni).

Podopieczni trenera Ireneusza Pietrzykowskiego pewnie wygrali spotkanie derbowe, chociaż do przerwy gra była wyrównana. Czarni w 51 minucie mieli okazję do wyrównania, ale Damian Bawor nie wykorzystał rzutu karnego. Jego strzał obronił dobrez dysponowany w tym spotkaniu Paweł Lipiec.

-Pierwsza połowa była bardzo otwarta, obydwie drużyny stworzyły po kilka dogodnych sytuacji. Paweł Lipiec przy stanie 1:0 obronił rzut karny. Po przerwie zdobyliśmy drugą bramkę, trzecią i wtedy już spokojnie kontrolowaliśmy do spotkanie - powiedział Ireneusz Pietrzykowski, trener zespołu z Łagowa.

Relacja i zdjęcia z meczu ŁKS Probudex - Czarni

Zdjęcia kibiców z meczu ŁKS Probudex - Czarni

Wisła Sandomierz - Podhale Nowy Targ 1:4 (0:2)
Bramki: Dmytro Sydorenko 77 - Grzegorz Płatek 14, Hubert Antkowiak 16, 67, Adrian Szynka 81.

KSZO 1929 Ostrowiec Św. - Avia Świdnik 0:0
KSZO 1929: Burek - Mężyk (65. Zdyb), Sylwestrzak, Camargo, Tymoszenko - Cukrowski, Dziubiński (80. Pawlik), Domagała, Nawrot, Burzyński (61. Dumaniuk) - Czernij.

Stal Stalowa Wola - Chełmianka Chełm 2:0 (1:0), Jakub Kowalski 9 z karnego, Michał Kitliński 57.

Sokół Sieniawa - Wisłoka Dębica 1:1 (0:0)
Bramki: Mateusz Geniec 80 z karnego - Jakub Rachfalik 89.

Orlęta Radzyń Podlaski - Wieczysta Kraków 3:1 (2:1)
Bramki: Arkadiusz Maj 6, 19, 57 - Michał Mak 5 z karnego.

Lublinianka Lublin - Unia Tarnów 2:0 (2:0), Michał Paluch 15 z karnego, Karol Kalita 42.

Cracovia II Kraków - KS Wiązownica 2:2 (1:1)
Bramki: Marcin Budziński 30, 62 - Kacper Rop 40, Grzegorz Janiczak 50.

18. Wisła Sandomierz 4 0 1-10

GDZIE SĄ CHŁOPCY Z TAMTYCH LAT, CZYLI CO DZIŚ ROBIĄ BYŁE GWIAZDY VIVE KIELCE [ZDJĘCIA]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

RESTAURACJE, STRZELNICA, SKLEP, DEVELOPERKA, CAMPY DLA MŁODZIEŻY– ZOBACZ BIZNESY PIŁKARZY RĘCZNYCH [ZDJĘCIA]

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0