Gra piłkarska klasa okręgowa - weekend 17-18 października [SPRAWDŹ WYNIKI I TABELĘ]

WŁ, dor
W weekend 17-18 października odbędą się mecze w świętokrzyskiej, piłkarskiej klasie okręgowej. Sprawdź wyniki i tabelę.

Wicher Miedziana Góra - Unia Sędziszów mecz odwołany
Powodem są zakażenia koronawirusem u zawodników sędziowskiej Unii.

Zenit Chmielnik - Świt Ćmielów mecz odwołany
Powodem odwołania meczu był fatalny stan boiska po opadach deszczu.

Orlęta Kielce - Stal Kunów 4:0 (1:0)
Bramki: Daniel Gładysz 32, Piotr Gołąbek 51, Filip Kaczmarski 60, 72.
Orlęta: Zieliński - Węgliński, Stramski, Susło, Dudek (70. Trojan) - Gołąbek (55. Kaczmarski), Prus (80. Karpacz), Bartoszek (76. Gajos), J. Moskal (74. Mróz) - Gładysz, K. Moskal.
-Mieliśmy przewagę przez cały mecz i zasłużenie zdobyliśmy trzy punkty - powiedział Tomasz Kołodziejczyk, trener Orląt.

Sparta Dwikozy - Victoria 2015 Skalbmierz 1:1 (0:0)
Bramki: Kamil Guściora 90 z karnego - Kamil Adamski 71.
Podopieczni trenera Marcina Siudaka uratowali jeden punkt w doliczonym czasie gry. Marcin Chmiel został sfaulowany w polu karnym i sędzia wskazał na jedenasty metr. Do piłki podszedł Kamil Guściora i pokonał bramkarza Victorii.

Zorza Tempo Pacanów - Klimontowianka PBI Klimontów 3:6 (3:2)
Bramki: Tomasz Kopacki 18, 21, Konrad Kopacki 41. Patryk Niziołek 25, Jacek Rożek 39, Kacper Gadowski 63, 90, Dominik Kaczmarczyk 70, Kamil Wochniak 75.
Zorza Tempo: Religa - J. Kopacki, Augustyn, M. Kopacki, Chłopecki - Szczepanik (87. Chalastra), Franusiak (78. Kmiecik), Kobos (76. Bracisiewicz), Mazur (80. Gwóźdź) - T. Kopacki, K. Kopacki (67. Studziżór).
Klimontowianka PBI: Majchrowski - Niziołek, Mikosa, Borycki, Stępień (67. Hołody) - Rożek (67. Kaczmarczyk, 83. Konecki), Kiliański, Gach (57. Gadowski), Miłek - Wochniak, Wiśniewski.
-Mecz rozgrywany był w trudnych warunkach. W dodatku od 41 minuty graliśmy w dziesiątkę, po dwóch żółtych kartkach i w konsekwencji czerwonej dla Maćka Miłka. Po przerwie nasza piłkarska wyższość była widoczna, pokazaliśmy dużo jakości - mówił Piotr Ziomek, kierownik drużyny Klimontowianki PBI.
-W pierwsze połowie pociągnęliśmy lwa za wąsy. Zagraliśmy fajną pierwsza połowę, cały mecz bardzo ambirnie, zrobilismy, co mogliśmy. Klimontowianka to jednak drużyna z innej bajki. Po przerwie zmobilizowała się i zdobyła cztery bramki, grając w dziesiątkę. Gratulacje dla rywala, bo przewyższa wszystkich w tej lidze - mówił Lech Malczewski, trener Zorzy Tempo.

Bucovia Bukowa - Kamienna Brody 3:3 (0:2)
Bramki: Michał Bąk dwie, Mateusz Wsułek - Adam Karwacki, Marcin Dynarek, Szczepan Dziewięcki.
- Na boisko wyszliśmy dopiero jak przegrywaliśmy już 0:3 około 60 minuty. Wyciągnąć remis przy takim stanie, to można być zadowolonym, ale czujemy niedosyt, bo w doliczonym czasie gry nie trafiliśmy piłką z pięciu metrów do pustej bramki - mówił po meczu Michał Jamrozik, trener gospodarzy.
- Z nieba do piekła - tak można podsumować mecz mówił po jego zakończeniu Marcin Dynarek, grający trener Kamiennej. - Mogliśmy nawet przegrać - dodał szkoleniowiec.

Piaskowianka Piaski - Zryw Zbigniewice 7:1 (4:0)
Bramki: Patryk Kośmider 7, 15, 18, Wiktor Skowronek 35, Michał Kaczanowski 71, Kamil Król 75, Rafał Krzysztofik 85 dla Piaskowianki.
Bardzo dobrze radzi sobie Piaskowianka od kiedy trenerem tego zespołu został Waldemar Szpiega.
Klasycznego hat-tricka zaliczył Patryk Kośmider, który w ciągu dwunastu minut strzelił trzy gole.

Sparta Kazimierza Wielka - Piast Stopnica 4:0 (1:0)
Bramki: Mateusz Wołowski 39, 90, Kamil Jeleń 65, 70.
Klubowy Fanpage Sparty poinformował, że nastąpiła zmiana trenera zespołu seniorów Sparty. Z prowadzenia drużyny zrezygnował trener Andrzej Sender.
-Trenerowi Senderowi dziękujemy za dotychczasową pracę z zespołem i życzmy mu wszystkiego najlepszego w dalszej karierze.
Informujemy również, że obowiązki pierwszego trenera drużyny seniorów od dnia 11 października bieżącego roku przejął dobrze nam wszystkim znany – Piotr Trzepatowski, którego witamy w nowej roli - czytamy na klubowym Fanpage'u.

16. Sparta Dwikozy 12 6 9-23

WAKACJE PIŁKARZY RĘCZNYCH PGE KIELCE: PIĘKNE KOBIETY, NARTY WODNE, KONIE, MAJORKA, ISLANDIA… [zdjęcia]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

KARACIĆ BIERZE NUMER PO JANCU. ZOBACZ, Z JAKIMI NUMERAMI W NOWYM SEZONIE BĘDĄ GRALI ZAWODNICY PGE KIELCE