Gra piłkarska klasa okręgowa - weekend 19-20 września [SPRAWDŹ WYNIKI I TABELĘ]

dor
W weekend 19-20 września odbędą się mecze w piłkarskiej klasie okręgowej. Sprawdź wyniki i tabelę.

Bucovia Bukowa - Zryw Zbigniewice 6:0 (0:0)
Bramki: Kamil Cygan 65, 83, Aleksander Jędrzejak 71, Michał Bąk 74, 79, Jakub Krzysztofik 89.
Bucovia: Chojnecki — Stefańczyk (88 Kuterasiński), Jędrzejak, Cygan, Krzyżyk (55 Bąk), Bała, Bąk (85 Trybek), Wsułek, Niechciał, Doroszko (82 Krzysztofik), Wilk.
Zryw: Żurek — M. Dzieciuch (80 Lipiec), Bogdański, Dyl, Lasota, Kubicki, G. Dzieciuch, S. Pacholczak (75 D. Pacholczak), Dyl, Ferens (73 Chwała), Piątkowski (85 Roman).

Pierwszego gola straciliśmy dopiero w 65 minucie i nasza gra się posypała. Praktycznie każda następna akcja gospodarzy kończyła się stratą bramki. Widać było w moim zespole braki kadrowe. Cóż taka jest ta liga, gramy dalej - mówił po meczu Jacek Rączkowski, trener Zrywu.

Orlęta Kielce - Piaskowianka Piaski 3:3 (2:1)
Bramki:
Daniel Gładysz 10, 52, Krystian Moskal 21 - Dawid Krzysztofik 35, Rafał Krzysztofik 60 z rzutu karnego, 70.

Orlęta: Zieliński - Stramski, Jarząbek, Susło (46. Gołąbek), Trojan - Tutaj, Bartoszek (41. Mróz) - Gładysz (80. Kaczmarski), Prus (70. Salwa), Jakub Moskal (85. Dudek) - Krystian Moskal
Piaskowianka: Tosik - Koczanowski, Król, Sieradzki (60. Gajos), Stępień - Robert Szymański, Szmalec, Marek (75. Tkacz), Krzysztof Szymański - Rafał Krzysztofik, Dawid Krzysztofik (75. Skowronek).

WIĘCEJ O MECZU TUTAJ. RELACJA I DUŻO ZDJĘĆ!

Wicher Miedziana Góra - Sparta Kazimierza Wielka 0:6 (0:3)
Bramki: Kamil Jeleń 5, 61, Mateusz Wołowski 17, Bartosz Kościółek 24, Sebastian Zając 76, Hubert Pańtak 89.

- Bardzo się cieszę ze zwycięstwa. Zagraliśmy bardzo odważnie i ofensywnie i na zero z tyłu. W 59 minucie nasz bramkarz Damian Pałaszewski obronił rzut karny - mówił po meczu Andrzej Sender, trener Sparty Kazimierza Wielka.

Sparta Dwikozy - Kamienna Brody 1:1 (0:0)
Bramki: Bartłomiej Markiewicz - Piotr Kiljański.

Zenit Chmielnik - Piast Stopnica 1:1 (0:1)
Bramki: Arkadiusz Rogala - Artur Walasek.

Podopieczni trenera Sławomira Skiby do przerwy po strzale Artura Walaska prowadzili 1:0. Zenit wyrównał po strzale Arkadiusza Rogali. Gracz gospodarzy wykonywał rzut karny i bramkarz Mikołaj Siek obronił strzał piłkarza Zenitu, ale już wobec dobitki był bezradny.

Zorza Tempo Pacanów - Stal Kunów 3:2 (1:1)
Bramki: Tomasz Kopacki 45, 52, Konrad Kopacki 48 - Adam Witek 30, Jarosław Kaczor 70.

- Zagraliśmy fajnie i skutecznie i najlepszy dotychczasowy mecz w lidze. Przy stanie 3:2 nasz bramkarz Mateusz Religa obronił rzut karny i dobitkę - mówił po meczu bardzo zadowolony Lech Malczewski, trener Zorzy.
- Adam strzelił pierwszego gola, przy drugim zaliczył asystę. Szkoda, że nie wykorzystał rzutu karnego - mówił po meczu Mariusz Jałocha, szkoleniowiec Stali.

Victoria 2015 Skalbmierz - Unia Sędziszów 1:2 (0:1)
Bramki: Kamil Olesiński - Wojciech Zapalski, Bartosz Styczeń.

Klimontowianka PBI Klimontów - Świt Ćmielów 4:0
Bramki: Maciej Miłek 5, 88 z karnego, Maciej Kiliański 18, Jacek Rożek 82.

Po porażce przed tygodniem z Unią w Sędziszowie, lider pokazał charakter i wysoko pokonał Świt. Koncertowa pierwsza połowa w wykonaniu gospodarzy. Najlepszym zawodnikiem meczu był Karol Śmiech, prawy obrońca, który zaliczył asystę przy trzeciej bramce i zarobił rzut karny.

WAKACJE PIŁKARZY RĘCZNYCH PGE KIELCE: PIĘKNE KOBIETY, NARTY WODNE, KONIE, MAJORKA, ISLANDIA… [zdjęcia]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

KARACIĆ BIERZE NUMER PO JANCU. ZOBACZ, Z JAKIMI NUMERAMI W NOWYM SEZONIE BĘDĄ GRALI ZAWODNICY PGE KIELCE