Gra świętokrzyska piłkarska klasa okręgowa [WYNIKI]

dor, mir, SMZaktualizowano
W weekend 21-22 września odbędą się mecze w świętokrzyskiej, piłkarskiej klasie okręgowej. Sprawdź wyniki.

Piast Stopnica - Stal Kunów 0:1 (0:1)
Bramka: Bartłomiej Wielgus 28.
Stal: Sobański - Czeski, Dębniak, Kowalski, Ronduda (65. Sekuła) - Kaczor (73. Poniewierski), Cholewiński, Pocheć (80. Milewski), Witek - Wielgus (80. Wodnicki), Kosowski (46. Haraźny).

-Do przerwy przeważaliśmy, kontrolowaliśmy mecz. W drugiej połowie gospodarze mieli więcej do powiedzenia, ale my też stworzyliśmy okazje bramkowe. Nie wykorzystaliśmy ich i i do końca musieliśmy drżeć o wynik - mówił Rafał Jałocha, trener Stali.
Jedyna bramka padła w 28 minucie. Bartłomiej Wielgus dostał prostopadłe podanie, wyszedł sam na sam i pokonał bramkarza gospodarzy.

Kamienna Brody – Sparta Kazimierza Wielka 1:3 (0:1)
Bramki: Marcin Dynarek 90 - Adrian Morsztyn 38, Tomasz Mocherek 50, Mateusz Wołowski 72 z rzutu karnego.
Kamienna: Kruzel – Cieślik, Małaczek (70. Nawrot), Wojton - Jagieła, Dynarek, Mularski, Dziewięcki, Maciejczak (82. Szwajcer), Niewczas (66. Woźniakowski) - Rudakov (66. Karwacki).
Sparta: Zając – Piotr Mocherek, Morsztyn, Adamczyk, Nowak, Kądzielski (80.Kotarba) - Jakub Mocherek (89. Wiecha), Tomasz Mocherek, Ziętara - Kłoda (74. Trzepatowski), Wołowski.
- Mecz do przerwy wyrównany, ale udało się pokonać bramkarza gospodarzy po stałym fragmencie gry. Po przerwie kontrolowaliśmy spotkanie do ostatniego gwizdka - powiedział trener Sparty, Andrzej Sender.

Świt Ćmielów – Zorza Tempo Pacanów 0:4 (0:2)
Bramki: Tomasz Kopacki 19, 26, Konrad Kopacki 53, 55.
Świt: Rejmus - Wójcik, Łukawski, Cioch (75. Tomaszewski), Sarna - Rokita (85. Zybała), Michałowski, Foremniak (70. Harabin), Kubacki (85. Zając) - Niedbała, Misiura (55.Piłat).
Zorza Tempo: Religa – Domagała (79. J. Kopacki), Augustyn, M. Kopacki - Chłopecki, Kapciak (85. Marcinek), Żelazny (76. J. Chalastra), Kobos (72. B. Chalastra), K. Kopacki - T. Kopacki, Sikorski (64. Stefański).
- Pierwsze dwie bramki zdobyliśmy po kontrach. Świt więcej był przy piłce, ale niewiele z tego wynikało. Po przerwie bardziej zdominowaliśmy grę i kontrolowaliśmy przebieg spotkania do samego końca – powiedział trener Zorzy Tempo, Lech Malczewski

Zenit Chmielnik - Wicher Miedziana Góra 1:2 (0:0)
Bramki: Mateusz Bracisiewicz 90 - samobójcza 70, Łukasz Gągorowski 80.
Wicher: Kuzia - Surowiec, Mech, Brela, Siarek (75. Sobczyk) - Ryński, Kita (75. Wojciechowski), Gągorowski (85. Krupski), Pacholczak, Łukasiewicz - Drej (60. Lurzyński).
-Zasłużona wygrana. W 90 minucie po stałym fragmencie straciliśmy bramkę i było trochę nerwówki w końcówce - podsumował Przemysław Ryński, grający trener Wichra.

OKS Opatów - Hetman Włoszczowa 2:0 (1:0)
Bramki: Jakub Trojanowski 20, Sebastian Rusak 62.
OKS: Dulny - Sidor, Jasiński, Łowicki, Trojanowski - Ożóg (65. Bilski), Rusak, Kotwa, Szewczyk (85. Ożdżyński), Łata (80. Rutkowski) - Orłowski (75. Cebula).
-Stworzyliśmy kilka okazji i wreszcie byliśmy skuteczni. Bramka z 30 metrów Kuby Trojanowskiego to był trafienie z gatunku "stadiony świata". Piłka odbiła się od słupka i wpadła do bramki. Druga też była bardzo ładna, zdobyta strzałem z 20 metrów - mówił Maciej Zygadło, kierownik drużyny OKS.

Victoria 2015 Skalbmierz - Unia Sędziszów 0:3 (0:2)
Bramki: Bartosz Styczeń 14, 45, Patryk Ślęzak 87.
Victoria: Marzec – Wojtusik (68. Więcek), Kułaga, Maj (82. Wójcik), Nowak (82. Zaleśny), Olesiński, Wieczorek, Adamski (68. Skóra), Szlembarski, Szostak, Łakota.
Unia: Otręba – A. Bratek, Brożek (73. Kaszuba), Grzych (50. Ryczko), Styczeń (83. Malus), Gacek (60. Ślęzak), Kita, Winiarski, Zapalski, K. Bratek, Nartowski (86. Grzybek)

Piaskowianka Piaski - Moravia Morawica 0:1 (0:0)
Bramka: Rostislaw Pryjmak 46.
Moravia: Kochel – Karol Miszczyk, Detka, B. Młynarczyk - Wójciki (65. Woś), Kamil Miszczyk (72. Pańszczyk), Garbala, Kubicki, Horna - Pryjmak, Zajęcki (46. Gilewski).
W meczu „na szczycie” niewiele było sytuacji podbramkowych, choć obydwa zespoły grały szybko mi ofensywni, czasem jednak zbyt ostro (dwie czerwone kartki i kilka żółtych). Jedyna bramka padła po sprytnym strzale Pryjmaka zza pola karnego w róg bramki gospodarzy.
-To był taki typowy mecz „na remis”, ale do nas tym razem uśmiechnęło się szczęście. Było dużo walki, nie zawsze zgodnej z przepisami – powiedział trener Moravii, Krzysztof Dziubel.

Sparta Dwikozy – Klimontowianka Klimontów 1:1 (1:1)
Bramki: Adrian Chorab 39 - Grzegorz Zięba 42.
Sparta: Niedobit – Siudak, Spyra, Drożdżal, Bidas - Rosowicz (78. Kubicki), Majewski (46. Lebida), Chorab, Kiliański (80. Kruk) - Kułaga, Ponikowski.
Klimontowianka: Lasota- Borycki (61. Orłowski), Niziołek, Zięba , Wojcik, Mikosa, Stępień, Franus, Kiliański, Dziadowicz, Bernyś (79. Wiśniewski).
W pierwszej połowie lepiej prezentowali się goście, którzy częściej atakowali i częściej zagrażali bramce Sparty. Obrona gospodarzy spisywała się jednak poprawnie, w 39 minucie Sparta objęła prowadzenie. Po dokładnym podaniu Rosowicza, piłka skozłowała w polu karnym, dopadł do niej Chorab i nie dał szans bramkarzowi gości. Trzy minuty później po dośrodkowaniu z rzutu rożnego jeden z napastników Klimontowianki przedłużył podanie głową, a strzałem głową skierował piłkę do siatki Zięba.
Po przerwie gra się wyrównała, obydwie drużyny dążyły do zmiany wyniku, ale nieskutecznie. Ostatni kwadrans do dość chaotyczna gra z obu stron, najczęściej w środku boiska.

Była KIELECKA piłkarka ręczna – dziś zawodniczka bikini fitness [zdjęcia]

IGOR KARACIĆ I ANDI WOLFF Z PGE VIVE MÓWIĄ PO POLSKU [VIDEO]

CO JADŁ W ARŁAMOWIE MATEUSZ KORNECKI, A CO JULEN AGINAGALDE, ŻE TAK SCHUDŁ [VIDEO]

DUJSZEBAJEW: CO ONI TAM ROBIĄ? TO NIE ZOO! [VIDEO]

DUJSZEBAJEW GRA W GOLFA. „ANDI, KOMM!” „NIE JESTEM DOBRZIE!” [VIDEO]

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIM sporcie NA:

Materiał oryginalny: Gra świętokrzyska piłkarska klasa okręgowa [WYNIKI] - Echo Dnia Świętokrzyskie