dor, JKM, PW
Orlicz Suchedniów wygrał w niedzielę z OKS Opatów 1:0.
Orlicz Suchedniów wygrał w niedzielę z OKS Opatów 1:0. Fot. Paweł Wełpa/Pogoń Staszów/Neptun Końskie/Hetman Włoszczowa/Wierna Małogoszcz
W weekend 27-28.03 2021 gra piłkarska świętokrzyska czwarta liga. Sprawdź wyniki i tabelę.

AKS 1947 Busko-Zdrój - GKS Zio-Max Nowiny 1:4 (1:2)
Bramki: Robert Szymański 45+1 - Kamil Blicharski 22, Bartosz Papka 39, 74 z karnych, Dominik Szewczyk 89.
GKS Zio-Max: Gugulski - Boszczyk, Bujak, Brela, Hińcza (70. Marek) - Blicharski (80. Tomczyk), Papka, Gadomski, Dorowski (52. Szewczyk), Gardynik - Olearczyk (89. Przeworski).
- Najważniejsze było zwycięstwo i cel został osiągnięty. Zagraliśmy dobrą pierwszą połowę, chociaż straciliśmy bramkę. W drugiej odsłonie mieliśmy słabsze kilka minut, ale w końcówce strzeliliśmy dwa i przypieczętowaliśmy wygraną - powiedział Mariusz Ludwinek, trener zespołu z Nowin.

GKS Rudki - Granat Skarżysko-Kamienna 1:0 (0:0)
Bramka: Bartosz Wiecha 90+1 z karnego.
GKS: Pietras – Kowalski (75 Kosmala), Stefański, B. Wiecha, Kalisz, Partyka (70 Dawidowicz), K. Wiecha, Skrzypek, Szymoniak, Sala, Stachura (85 Jedlikowski)
Granat: Strzelec – Gwóźdź, Bednarski, Boruch, Dudzik, Bartosiak, Papros, Szewczyk (46 Uniat), Rzeszowski (60 Sot), Uciński (75 Gurski) Miller.
– Mecz ciężki, mecz walki i mecz wyrównany. Obie drużyny zostawiły na boisku mnóstwo ambicji i serca. W drugiej połowie stworzyliśmy sobie kilka sytuacji i w końcówce szczęście się do nas uśmiechnęło. Dla nas to nagroda za ostatni mecz z Nidą Pińczów, gdzie byliśmy drużyną dużo lepszą, a mimo to przegraliśmy – powiedział trener GKS-u Paweł Jaworek.
– Szkoda mi moich chłopaków, bo jechaliśmy do Rudek po trzy punkty. To był ciężki mecz. Zostawiliśmy mnóstwo zdrowia na boisku, kości trzeszczały. Mieliśmy co najmniej trzy, cztery sytuacje na gola, a przez cały mecz popełniliśmy tylko jeden i to fatalny w skutkach błąd. Wiedzieliśmy, że gospodarze będą trudnym rywalem, silnym i ciężkim fizycznie, ale aż do tego momentu sprostaliśmy im. Szkoda – powiedział Marcin Kołodziejczyk, trener Granatu.

Olimpia Pogoń Staszów - Alit Ożarów 1:4 (1:1)
Bramki: Rafał Kowalski 24 - Piotr Poński 34, Krystian Sornat 79, Paweł Mróz 90, 90+2.
Alit: Janowski - Kosno, Tomasik, Stępień (85. Król), Chorab - Poński, Mróz, Kilijański, Kamiński, Praga (75. Kończyk) - Sornat.

Czarni Połaniec - Łysica Bodzentyn 3:1 (1:1)
Bramki: Adrian Gębalski 11 z karnego, 90+2, Filip Krępa 65 - Piotr Mikos 37.
Czarni: Saracen - Bażant, Misztal, Krępa, Wątróbski - Ferens, Hul, Bawor, Smoleń, Skiba (52. Nieradka) - Gębalski.
Lider zdobył kolejne trzy punkty. Dwa gole strzelił Adrian Gębalski, pierwszego z rzutu karnego, który wywalczył aktywny w tym meczu Piotr Ferens.
-Wyrównany mecz. Łysica nam się postawiła, ale ma wąska kadrę i po przerwie opadła z sił. Cieszymy się ze zwycięstwa i z tego, że umocniliśmy się na fotelu lidera - powiedział Mateusz Sobierajski, kierownik drużyny Czarnych.

Orlicz Suchedniów - OKS Opatów 1:0 (0:0)
Bramki: Piotr Grzejszczyk 50

Zobacz zdjęcia z meczu: >>Orlicz Suchedniów - OKS Opatów<<

Orlicz: Szram - Czeneszkow, Cedro, K. Tumulec, Bator, Solnica, Skarbek (80 Boleń), Paprocki (86 Dudek), Bujak (56 Krzymieński), Supierz (27 Grzejszczyk), M. Tumulec (65 Jaworski)
OKS: Polit - Wróbel, Trojanowski (65 Szewczyk), Rusak (65 Orłowski), Frańczak (80 Cholewiński), Łata, Jasiński, Michalski, Wasilewski, Żak, Rutkowski.
W pierwszej połowie mecz wyrównany. W drugiej zdecydowana przewaga Orlicza, czego efektem było mnóstwo stuprocentowych sytuacji, ale tylko jeden gol. Goście mogli zdobyć gola po groźnych kontrach, ale im też brakło skuteczności. Bardzo dobrze spisywała się też obrona gospodarzy.

Moravia Anna-Bud – Hetman Włoszczowa 3:1 (0:1)
Bramki: Michał Rybus 63, Mateusz Zawadzki 64, Maciej Horna 73 z karnego – Artur Łata 37.
Był to ciekawy pojedynek dobrych znajomych z trenerskiej ławki - gospodarzy poprowadził Maciej Śmiech, gości Sławomir Grzesik. Do niedawna pracowali w Koronie II Kielce. Grzesik był pierwszym trenerem, a Śmiech jego asystentem.

Naprzód Jędrzejów – Neptun Końskie 2:1 (2:1)
Bramki: Krzysztof Szymański 16, Mateusz Maciejewski 32 – Jakub Kotarzewski 45.
Naprzód: Widawski – Olszewski, Radziejewski, Maciejewski, Butenko – Pak (46 Bożęcki), Sarota, Szymański, Klapa (70 Osiński) – P. Kowalczyk, Równicki (46 Gancarski).
Neptun: Herda - Sochacki, Sierszyński, Skalski, Bińkowski (Pach) - Markowicz, Armata, Maciejewski, Kotarzewski, Kwiecień (Obuch) - Słaby.
- Mecz był trudny. Cieszą punkty. Po pierwszej niezłej połowie w drugiej cofnęliśmy się. Jakość w ofensywie po stronie Neptuna, ale daliśmy radę – podsumował Janusz Cieślak, trener Naprzodu.

Lubrzanka Kajetanów – Spartakus Daleszyce 2:1 (1:0)
Bramki: Albert Zajęcki 20, Tomasz Gaj 90+3 – Michał Jeziorski 60.
Lubrzanka: Stąpór – K. Kołomański, Kwiatek, Cedro, Motyl – H. Janyst (16 Żak), Gryz, Gaj, Grzejszczyk (90+1 Skrzyniarz) – D. Kopyciński (80 Maciej Pokora), Zajęcki.
Spartakus: Dutka – Ostrowski, Kaleta (46 Pietrzyk), Cielibała, Łączkowski (75 Wołowiec) – Brożyna (46 Patryk Raczyński), Jeziorski, Ł. Górski, Żądło – Smolarczyk (90 Soczomski), Maciejski.

Poważnych kontuzji doznali zawodnicy Lubrzanki – najpierw Hubert Janyst (podejrzenie pęknięcia kości policzkowej), potem Mariusz Grzejszczyk (złamana ręka). – Zwycięstwo nie smakuje tak jak powinno, najważniejsze jest zdrowie zawodników – podsumował Rafał Stefański, trener Lubrzanki. Ekipa z Daleszyc kończyła mecz w dziewiątkę – Mariusz Maciejski i Łukasz Górski zobaczyli po dwie żółte, w efekcie czerwone kartki. – Jestem zawiedziony postawą mojej drużyny. Brakowało u nas składnych akcji. Wygrał zespół, który bardziej chciał – podsumował Krzysztof Trela, trener Spartakusa.

Partyzant Radoszyce - Wierna Małogoszcz 0:1 (0:0)
Bramka: Mateusz Rejowski 47.
Wierna: Pawlikowski - Cielecki, Bała, Kuzincow, Malinowski - Rejowski (85. Gajek), Kraus (70. Szczepańczyk), Czarnecki, Soboń - Rogula (62. Jaśkiewicz), Grzyb.
- Zwycięstwo mogło być bardziej okazałe, ale patrząc na to, że dopiero w piątek spotkaliśmy się na treningu, to cieszy nas bardzo ta wygrana - powiedział Mariusz Lniany, trener Wiernej. I dodał, że to zwycięstwo jego zespół zadedykował Mateuszowi Frycowi, który w okresie przygotowawczym doznał poważnej kontuzji i czeka go dłuższa przerwa w treningach.

20. Partyzant Radoszyce 21 11 18-70
1. miejsce - awans do 3. ligi, 18.-20. miejsce - spadek do klasy okręgowej.
Strzelcy: 18 - Jakub Olearczyk (GKS Nowiny), 15 - Adrian Gębalski (Czarni Połaniec), Kacper Piechniak (Alit Ożarów), Bartosz Papka (GKS Nowiny).

WAKACJE PIŁKARZY RĘCZNYCH ŁOMŻA VIVE KIELCE: PIĘKNE KOBIETY, NARTY WODNE, KONIE, MAJORKA, ISLANDIA… [zdjęcia]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

KARACIĆ BIERZE NUMER PO JANCU. ZOBACZ, Z JAKIMI NUMERAMI W NOWYM SEZONIE BĘDĄ GRALI ZAWODNICY PGE KIELCE