Grała pierwsza liga piłkarzy ręcznych. Sprawdź wyniki

W weekend 11-12 lutego gra pierwsza liga piłkarzy ręcznych.
W weekend 11-12 lutego gra pierwsza liga piłkarzy ręcznych. Kamil Bielaszewski
W weekend 11-12 lutego grała pierwsza liga piłkarzy ręcznych. Zagrały KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, KSSPR Końskie, Wisła Sandomierz i pierwszy zespół SMS ZPRP Kielce. Sprawdź wyniki meczów i tabelę.

W weekend 11-12.02.2023 gra pierwsza liga piłkarzy ręcznych

KSZO Ostrowiec Św. - Unimetal Recycling MTS Chrzanów 32:31 (18:16)
KSZO: Piątkowski, Kijewski - Bysiak 1, Sobut 5, Kogutowicz 7 (2), Granat 1, Konwicki 1, Majchrzak 5, Zadrożny 3 (3), Chudzik, Skuciński 1, Świstak 1, Wojkowski 7, Jagiełło.

Duże emocje i zacięty mecz. Pierwsza połowa z lekką przewagą gospodarzy, którzy niemal cały czas byli na prowadzeniu, najwyższe było ono w 11 minucie - 8:5. Po przerwie drużyna Tomasza Radowieckiego ciągle była z przodu, ale nie potrafiła odskoczyć na bardziej znaczącą różnicę. Mało tego, w 46 minucie chrzanowianie wygrywali 25:24. Na szczęście od stanu 30:30 w 57 minucie dwa gole zdobyli ostrowczanie - oba były autorstwa Bartosza Kogutowicza.

Viret CMC Zawiercie - SMS ZPRP I Kielce 26:34 (12:15)
SMS ZPRP I: Wysocki, Pieńkowski - Wleklak 1, Rybarczyk 2, Siekierka 1, Wrona 1, Wasiak 10 (6), Welcz 3, Wierzbicki 5, Sarnowski, Jurasik 3, Zając, T. Bojarczuk 1, Mielczarski 5, Burzyński, Fajfer 2.

Kielczanie prowadzili od początku. W drugiej połowie gospodarze kilka razy zbliżyli się na różnicę jednego gola, ostatni raz w 35 minucie, kiedy było 16:17, ale SMS odpowiedziała serią pięciu trafień i już do końca kontrolowała wynik. Obie drużyny grały dość twardo - Viret uzbierał 20 minut kar, a nasi zawodnicy 14.

Orzeł Przeworsk - Wisła Sandomierz 33:27 (17:10)
Wisła: Skowron, Ciepliński - Szklarski, Pawelczyk 3, Białkowski 4, A. Malinowski 6 (2), Wiącek 6 (1), Sapielak 1, Werstler 6, Nowak, Moga, Radwański 1 (1).

Przez 45 minut przewaga gospodarzy była wyraźna - w 46 minucie prowadzili oni różnicą aż 13 bramek (29:16).

Luxiona AZS UMCS Lublin - KSSPR Końskie 24:27 (12:15)
KSSPR: Markowski, Baran - Janus 5, Woś, W. Sękowski, Kozłecki, Ł. Sękowski 3 (1), Biegaj 6, Kordos 7 (2), Włodarski 5, Rożnowski 1, Słonicki.

ASPR Zawadzkie - SMS ZPRP II Kielce 27:36 (16:17) - awansem.

Pauzował AZS AGH Kraków.

TABELA TUTAJ.

GDZIE SĄ CHŁOPCY Z TAMTYCH LAT, CZYLI CO DZIŚ ROBIĄ BYŁE GWIAZDY VIVE KIELCE [ZDJĘCIA]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

RESTAURACJE, STRZELNICA, SKLEP, DEVELOPERKA, CAMPY DLA MŁODZIEŻY– ZOBACZ BIZNESY PIŁKARZY RĘCZNYCH [ZDJĘCIA]